Культура

На Попова відбулось спортивне свято для дітей і відкриття першого міського муралу (ФОТО)

. 3515


1 червня до Дня захисту дітей у мікрорайоні Попова відбулось масштабне свято спортивних розваг для дітей.

pop 4

Попри хмари сотні кропивничан із малечою не злякались можливої грози – прийшли послухати концерт, а також розважитись на безкоштовних атракціонах, батутах і гірках, які обладнали організатори.

Свято традиційне і відбувається вже в дев’яте.

pop 2

pop 3

pop 13

pop 14

«Перше свято відбувалось у цьому районі, але в дворах на честь відкриття дитячого майданчику, а зараз це перетворилось на свято для всього міста, адже люди знають про нього і приїздять, щоб взяти участь. Спрямування свята на спорт передбачає, що діти, які знають про спортивні змагання, конкурс із підтягування, не сиділи вдома за комп’ютером, а тренувались і готувались. Цього року головний приз конкурсу смартфон, але є і інші призи пов’язані зі спортом», - розповіла Олександра Ткаченко, виконавчий директор Культурно-мистецького фонду "Перспектива" Артема Стрижакова.

Публіку розважали Дарія Завгородня, Наталя Камінська, Анна Орлова, Олексій Козачинський і студія хореографічного мистецтва «Аеліта».

pop 8

pop 9

pop 10

pop 12

Хтось співав і пританцьовував, хтось – вболівав за друзів, які виступали, а дехто чекав самих змагань.

«Хочу спробувати свої сили і побачити, як інші підтягуються на турніку. Планую підтягтись 20-25 разів,» - каже Ахат, який займається плаванням і воркаутом.

Завітав на свято і сам ініціатор заходу Артем Стрижаков. Громадський діяч презентував кропивничанам перший міський мурал, який створило його Муніципальне бюро разом зі столичними художниками-муралістами.

"Для нас було дуже важливо, щоб перший міський мурал став не просто красивим малюнком, а демонстрував ідентичність мікрорайону Космонавтів і в той же час передавав національну, патріотичну ідею. Судячи з відгуків містян, нам разом з кращими в країні художниками-муралістами вдалося все це гармонійно поєднати. Впевнений, що цей мурал стане чудовим стартом для пожвавлення міського простору живим мистецтвом", - сказав Артем Стрижаков.

За його словами, Муніципальне бюро витратило на реалізацію проекту понад 400 тисяч гривень. 150 тисяч гривень проект має отримати від "громадського бюджету", адже торік переміг у відповідному конкурсі.

pop 19

pop 18

Завершився захід традиційними спортивними змаганнями. Перемогу здобула 9-річна Мирослава Бізаєва. Дівчинка підягнулася 31 раз. За свої спортивні досягнення маленька спортсменка отримала смартфон.

pop 7

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама