файно

Культура

У Малій Висці презентують результати фольклорних експедицій

. 1310

27 червня о 20.00 у міському парку у центрі Малої Виски відбудеться презентація результатів експедицій проєкту "Баба Єлька" по Маловисківській ОТГ та Маловисківському району.

 

mv

-Разом із бабусями із села Паліївки розкажемо і покажемо, що і як співають на Маловисківщині. А ще...повчимося танцювати традиційні українські танці!,- відзначають організатори.

Чотири експедиції Маловисківщиною здійснені за підтримки Британської ради в Україні в рамках програми "Активні громадяни" та у партнерстві з Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

Із травня по червень відвідали Хмельове, Новогригорівку, Калаколове, Злинку і Паліївку. Трохи раніше побували у Копанках, Малій Висці, Пасічному, Оникієвому, Первомайському. "Баба Єлька" привезла звідти не лише пісні, а й свідчення про Голодомор та колективізацію, етнографічні артефакти, сумні і веселі історії з життя.

Крім презентації, у маловисківському парку будуть представлені світлини Олександра Майорова і Майкла Ендрюса - митців-фотографів, які по-своєму, крізь призму камери, сприймають кожну мить.

Довідково: Баба Єлька” - проект з пошуку та збереження автентичних народних пісень, обрядів, рецептів, історій, фотографій на території області. Усе для того, щоб показати сучасникам і зберегти для нащадків, зокрема, створити музей проекту. Авторки проекту - етновиконавиця Світлана Буланова, журналістка, піарниця Вікторія Семененко, журналістка, редакторка «Нової газети» Інна Тільнова проекту їздять селами і районами Кіровоградщини в пошуках автентики.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама