Культура

У Кропивницькому відкрили виставку картин, що повертають в дитинство (ФОТО)

. 2523

 

Сьогодні в обласному художньому музеї відкрили персональну виставку 12-річної Марічки Хмари “Строката палітра”, а учасникам заходу пропонували справжній квест з пошуку картини, назву якої попередньо при вході витягували з капелюха.

IMG 4470

Загалом це вже друга персональна виставка Марічки. І понад строкатих 30 картин юної художниці можна буде побачити в обласному музеї протягом кількох тижнів.

IMG 4512

До речі, гостям заходу запропонували на початку розповісти самостійно про картини Марічки Хмари. Так, кожен гість мав змогу витягнути з капелюха папірець з назвою картини та віднайти її. В результаті, аби отримати солодкий приз - цукерку, треба було розказати про картину і чим вона запам’яталася. Цікаво, що охочих розповісти про ту чи іншу картину було як серед дітей, так і дорослих.

IMG 4475

IMG 4447

IMG 4463

Гості заходу відзначали яскравість робіт художниці, а також цікаві назви картин: “Спека”, “Вередлива принцеса”, “Друзяки”, “Жаровій”, “Надія є”, “Вітер-вітрисько” тощо.

IMG 4450

- Дивовижно гарний настрій викликають ці роботи. Вони дуже емоційні. Колір розкриває образ, емоцію, дарує почуття, - відзначила про роботи педагог-художник Марічки Ірина Зантарій.

Недарма колір дійсно визначає стиль і настрій виставки, що не випадково названа “Строката палітра”, хоча, як і відзначила Марічка Хмара, серед робіт чимало про осінь.

IMG 4490

- Я малюю яскравими кольорами, які можна віднести до будь-якої пори року, але найбільше чомусь у мене тут осені, хоча зараз літо, - каже Марічка Хмара.

IMG 4380

- Хочу подякувати Марічці за ту можливість опинитися в дитинстві. За те, що дорослі зі своїми турботами і темпоритмом життя мають можливість відчути дитинство, - зауважила гостя заходу.

Відкриття виставки відбулося в камерній обстановці з рідними, близькими та знайомими Марічки Хмари та її сім’ї.

IMG 4433

 IMG 4495

Поширюйте

Коментуйте


Реклама