Культура

В музеї Осмьоркіна відкрили виставку витинанок (ФОТО)

. 1814

У Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна до Дня молоді відкрилася оригінальна виставка «Витинанкою про ВСЕ».

vu

Як повідомляють на сайті міської ради, експозицію виставки складають понад шістдесят творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету ЦДПУ імені Володимира Винниченка, виконаних в техніці витинанки.

- Витинанкою можна сказати про ВСЕ, - зауважила під час відкриття виставки викладачка Лариса Гарбузенко. - І про Винниченка, і про архітектуру, і про традиції. Вона з ужиткового призначення приходить до графічного. Тут вона сучасна. Якщо початково вчимося тримати ножиці в руках, то є традиція. Ми ще й показали витинанку в інтер’єрі - світильник, панно, годинник, подушка, скатерка, ширма.

Тематика робіт найрізноманітніша, адже представлено декілька серій: «За мотивами творів Володимира Винниченка», «Архітектурна спадщина Єлисаветграда», «Збереження флори та фауни України», «Польська витинанка», «Дерево життя», «Вазон», «Янголи-охоронці».

Від творчої молоді виступила учасниця виставки студентка Вікторія Слющенко, до речі, дівчина не вперше представляє свої твори в музеї на різноманітних художніх виставках.

vu2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама