Культура

У Кропивницькому стартував мистецький фестиваль “Кропфест-2019” (ФОТО, ВІДЕО)

. 7241

Стартував вже третій Національний мистецький фестиваль "Кропивницький-2019" з карнавальної ходи, до якої долучилися містяни родинами, переодягнені в найнезвичніші костюми.

IMG 5223

Так, карнавальною ходою від обласної філармонії, через Театральну площу, вулицею Дворцовою до площі Героїв Майдану, де і розмістили головну сцену фесту, пройшли у супроводі театралів близько 80 містян. Адже цьогоріч оголосили кастинг кропивничан, які б змогли взяти участь у фестивалі.

IMG 5103

IMG 5107

IMG 5144

IMG 5161

А вже зі сцени кропивничан привітав Kyiv Fantastic Orchestra. У супроводі цього оркестру один за одним з’являлися українські зірки.

IMG 5255

Катя Chilly

Адже концерт фесту відбувається за участі відомих українських колективів, співаків та співачок. До речі, концерт присвячений пісням та творчості Володимира Івасюка - “Івасюк триб’ют” до його 70-річчя з дня народження.

Як відзначили ведучі вечора - Кароліна Ашіон та Геннадій Попенко, сьогодні кропивничан знайомитимуть з піснями Івасюка.

IMG 5242

IMG 5251

Завершиться перший фестиваль день вуличною виставою “Кольорові мандри” від львівського театру «Воскресіння» та піротехнічним шоу. Вистава стартує о 22:00. Відзначимо, що у програмі фесту відбулися зміни, адже попередньо піротехнічне шоу мало відбутися раніше.

IMG 5273

Нагадаємо, фестиваль триватиме протягом чотирьох дні, 11-14 липня, а всі заходи в рамках фесту відбуватимуться під відкритим небом. З детальною програмою “Кропфест-2019” можна ознайомитися ТУТ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама