Культура

Село з Кіровоградщини продовжить боротьбу в конкурсі на кращий бізнес-план

. 1995

 

Село Головківка Олександрійського району пройшла другий етап в конкурсі “Неймовірні села України-2019” і потрапила до переліку 11 сіл, які претендують на перемогу.

db2b544 7132146 copy

Про це повідомляє Приютівська ОТГ, до складу якої і входить село Головківка.

Так, 18 липня завершилося онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2019». До топ 11-ки (села, що зайняли 10 та 11 позицію за результатами голосування отримали однакову кількість балів - по 2,4 тис. голосів. Тому до пів фіналу увійшло 11 сіл.), серед них і село Головківка, яке за підсумками посіло друге місце у рейтингу - 12,2 тисяч голосів. Проєкт Головківки передбачає придбання та встановлення бесідки, паркових лавок та урн.

Відзначимо, що всього на конкурс свої бізнес-плани подали 115 сіл України з усіх її областей.

До 31 липня члени Експертної ради конкурсу мають відібрати п’ятірку пів фіналістів, які пройдуть у ІІІ етап конкурсу - фінал. Кожен член Експертної ради буде оцінювати бізнес-плани конкурсантів за 100-бальною шкалою.

А, з 1 по 30 серпня відбудеться «Неймовірний сільський автопробіг» по п’яти селах-фіналістах, в рамках якого журналісти AgroPortal.ua відвідають кожну з громад, аби допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проєкту восени.

Нагадаємо, що село Войнівка з Приютівської громади стало переможцем цьогорічного конкурсу культурно-мистецьких проєктів “Малі міста - великі враження”. Попередньо у вересні в громаді відбудеться «Ярмарок крафтових виробів».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама