Культура

Для митців запустять онлайн-курс з культурного маркетингу

. 1339

Онлайн-курс «Арт-маркетинг: як просувати власний культурний продукт» стартує з 12 серпня на платформі MMR.UA.

c29ec09b03

Як повідомляють на сайті MMR, курс створено для письменників, художників, музикантів, режисерів та інших людей, які працюють з культурними та креативними проєктами.

- Як презентувати проєкт для інвесторів та публіки, як організувати роботу зі ЗМІ та давати інтерв’ю, як планувати комунікаційну стратегію й ефективно використовувати соцмережі для просування - онлайн-курс присвячено відповідям на ці та інші актуальні для галузі питання, - мовиться в анонсі курсу.

Серед спікерів:
• Катерина Тейлор - кураторка, керівниця культурних проєктів, експертка сучасного мистецтва. Засновниця Port creative hub. Авторка та ведуча шоу на радіо Аристократи «Искуственный интеллект». Колумністка у «Новом времени» і Platfor.ma.
• Оксана Хмельовська – координаторка Книжкового Арсеналу, співзасновниця і редакторка культурно-видавничого проєкту «Читомо».
• Антон Семиноженко - лауреат премії професійної журналістики “Честь професії 2018”, 12 років у журналістиці, журналіст журналу “Країна”, інтернет-проекту “Інсайдер”, засновник інфоресурсу про соціальні інновації “Далі буде”.

Курс містить п`ять модулів - кожен з яких складається з трьох відео-лекцій і матеріалів для самостійного вивчення. Заняття розраховані на п`ять тижнів - починаючи з 12 серпня.

Для навчання необхідно попередньо зареєструватися на онлайн-курс ТУТ. Спільно зі спікерами проєкту серед зареєстрованих будуть відібрані 60 учасників до безпосередньої участі у практикумі офф-лайн у Києві, Львові та Харкові.

На тренінгу загалом обіцяють навчити:
- ефективно презентувати власний проєкт перед потенційними партнерами, інвесторами, журналістами та громадськістю;
- створювати бренд культурного проєкту з розумінням його цільової аудиторії, його ключових переваг та основних посилів;
- планувати базову стратегію просування культурного продукту у сучасних каналах комунікації;
- орієнтуватися в сучасних принципах побудови рекламних кампаній;
- ефективно будувати взаємодію зі ЗМІ, успішно брати участь у пресзаходах, давати інтерв’ю, коментарі та відвідувати гостьові ефіри;
- повноцінно використовувати соціальні мережі для просування власного культурного продукту.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама