Культура

У Знам'янському районі вчетверте відбувся фестиваль народної творчості (ФОТО)

. 2289

 

17 серпня, в зеленій садибі "Гайдамацька Січ", що у селі Цибулеве відбулося етнофольклорне свято "Чута-фест".

 

68701579 128144041804506 7848107114785406976 n

Як повідомляють на сайті ОДА, на території садиби розмістили велику сцену. Концертна програма розпочалася з короткої історії села Цибулеве в якій існувала така історична постать, як козак Мамай, на честь якого названий Мамаїв Яр поруч з селом. Учасників та гостей фестивалю привітали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов, голова Цибулівської сільської ради Людмила Таранець.

Свято музики і танцю влаштували колективи Знам’янського міського Палацу культури: народний аматорський ансамбль української пісні і танцю "Барвінок" та зразковий дитячий танцювальний колектив "Веселка", Суботцівський хореографічний дует. Для гостей фесту виступили: аматорський народний колектив "Джерело" Олександрівського СК Петрівського району, вокальна група "Павлишанка" Павлиського селищного БК Онуфріївського району, вокально-інструментальне тріо "Імпреза" Олександрівського РБК, зразковий вокальний аматорський колектив "Нові імена" палацу культури "Світловодський" Олександрійської міської ради. 

Крім цього, виступили будинки культури с. Диківки, Трепівки, Іванківців, Дмитрівки, Мошориного, Богданівки, Цибулевого.

Загалом, у фестивалі взяли участь більше 40 аматорських та професійних фольклорних, вокальних, хореографічних колективів, солістів, вокальних дуетів та тріо, рок-гуртів з усіх куточків нашої області.

Фото з facebook-сторінки Сергія Коваленка.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама