Культура

У Кропивницькому презентували художню виставку до Дня міста (ФОТО)

. 1875

З нагоди відзначення 265-річчя заснування Кропивницького художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна підготував подарунок - виставку «Живописна палітра Сергія та Анатолія Шаповалових».

b

Як повідомляють на сайті міськради, на виставці представлено понад сорок творів художників, виконаних в різні роки. Це - колоритні пейзажі міста Сергія Шаповалова та яскраві натюрмортні композиції Анатолія Шаповалова.

Творчість рідних братів - заслуженого художника України Сергія Шаповалова та члена Національної Спілки художників України Анатолія Шаповалова, випускників Київського державного художнього інституту, відома не лише на Кіровоградщині, адже вони є активними учасниками всеукраїнських та міжнародних виставок, а їх персональні експозиції презентувалися в Києві, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, а також в Гвадалахарі в Іспанії та в Лондоні у Великобританії.

З вернісажем митців привітав заступник міського голови Андрій Паливода і повідомив, що 21 вересня, в День міста, художникам під час урочистостей вручать відзнаку міської ради «За заслуги» ІІ ступеню.

b2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама