Культура

3 полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго присвятили картину (ФОТО)

. 2719

Сьогодні, 15 жовтня, на ранковому шикуванні полку художниця Ольга Козловська передала військовослужбовцям свою роботу – картину маслом, на якій зображено князя Святослава Хороброго на коні та його військо. Проте якщо на класичній картині за спиною князя стоять русичі, то на роботі художниці – сучасні воїни, захисники України, повідомляє пресслужба полку.

 

kartt 1024x448

Як розповідає Ольга Козловська, ідея написання картини виникла тоді, коли полк отримав найменування: імені Святослава Хороброго. Таким чином їй хотілось зробити свій вклад, підтримати військовослужбовців. За основу Ольга взяла сюжет картини Володимира Кирєєва: “Князь Русі-України Святослав Хоробрий перед боєм: Перемогти або Вмерти!”.

– Ми знайшли дуже гарну роботу, на якій зображено князя Святослава зі своїм військом. Захотілось написати картину з сучасними воїнами на чолі з князем Святославом, який їх оберігає і веде до перемоги. Таким чином об’єднати історію і сучасність, – розповідає Ольга. – Там є прапор України, а військовослужбовці дивляться на схід – у бік нашого ворога.

Писати картину художниця розпочала ще в серпні, оскільки має маленьку дитину, малювала лише у вільний час, інколи вночі.

– Як людині невійськовій, хочеться зробити свій внесок. Щось принести як оберіг, щоб військовослужбовці згадували, і це гріло душу. Щоб вони пам’ятали, що тут їх чекають і люблять, бо вони наші захисники, – говорить Козловська.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама