Культура

У фольклорного проєкту з Кіровоградщини з’явились сувенірні марки (ФОТО)

. 1626

Команда проєкту «Баба Єлька» продовжує збирати гроші на сайт.

bb

Усім охочим пропонують зробити внесок у збір коштів на сайт проєкту "Баба Єлька", придбавши сувенірні марки з логотипом.

Як повідомила Інна Тільнова, вартість марки 50грн її можна купити в редакції «Нової газети», Дворцова,12. Також можна придбати за 200 грн екосумку із логотипом проєкту.

Наразі для сайту зібрана третина коштів, ще треба орієнтовно 20 тис грн.

На сайті буде зібрана інформація про всі експедиції, а також розміщені відео, тексти пісень, новини про проєкт, фотогалерея, наукові статті, які стосуються зібраних матеріалів. Також буде розділ, присвячений кулінарії, музею, креативному простору.Крім того, планують зробити інтерактивну карту.

Дизайном сайту займається дизайнерка «Нової газети» Наталя Андріянова.

Фото з фейсбук-сторінки проєкту.

Довідково: “Баба Єлька” - проєкт з пошуку та збереження автентичних народних пісень, обрядів, рецептів, історій, фотографій на території області. Усе для того, щоб показати сучасникам і зберегти для нащадків, зокрема, створити музей проекту. Авторки проєкту - етновиконавиця Світлана Буланова, журналістка, піарниця Вікторія Семененко, журналістка, редакторка «Нової газети» Інна Тільнова проєкту їздять селами і районами Кіровоградщини в пошуках автентики.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама