Культура

У Кропивницькому волонтери відкрили громадський простір (ФОТО)

. 5536

 

Сьогодні, 19 жовтня, у Кропивницькому волонтери відкрили громадський простір Krop:hub.
У будинку побуту ( вхід з вулиці Острівської – авт.) силами близько 70 небайдужих провели ремонт приміщення.

hub7
До створення простору долучились військові із 17 військових формувань. Наприклад, барну стійку в хабі оформив військовослужбовець Андрій Бойко ( Ятрань), який чотири роки захищав спокій України на Сході. Також до творення приміщення долучились ГО “Серця матерів Кіровоградщини”, ГО “ЦРВ “Коловорот”, Волонтерський Центр #СМАйЛ, Асоціація жінок "ДІЯ".

hub6

 

Урочисте відкриття розпочалось із виступу оркестру 3 полку.

« У нас тут відбуватиметься арт-терапія. Родина Вишневських буде одними з тих, хто ділитиметься душею як через колір вийти зі стану душевного болю. У нас є багато друзів і партнерів, які жертвують речі, тому анонсую, що в найближчі кілька тижнів к нас будуть благодійні розпродажі речей. У цьому просторі ми надаватимемо місце для реалізації стартапів нашої молоді», - каже Інна Колпак, керівниця ГО “Серця матерів Кіровоградщини”.

У рамках відкриття відбувся аукціон-розпродаж картин, продаж магнітів із символікою військових формувань, а також презентація дитячої колекції костюмів від Аліни Бурко.

О 15.30 відбудеться презентація нової книги Василя Шкляра, а о 17.00 розпочнеться концерт за участі гуртів Аква Віта, Dryхмара, та місцевих поетів.

hub1

 hub2

hub3

hub4

hub5

hub8

hub9

hub91

hub92

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама