файно

Культура

Фільм "Додому" з Ахтемом Сеітаблаєвим покажуть у Кропивницькому

. 2588

У Кропивницькому кінотеатрі «Портал» 7 листопада о 17:05 стартує показ фільму «Додому».

13 tn

Кінець показу 13 листопада. Вікові обмеження: 12+ Вартість квитка від 70 до 90.

Як повідомляє «Артхаус трафік», драма “Додому” Нарімана Алієва, національний кандидат на премію “Оскар” у категорії “Найкращий міжнародний фільм”.

«Додому» – повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва. Фільм розповідає історію кримського татарина Мустафи. Двоє його синів поїхали в Київ після анексії Криму. Розповідь починається з того, що гине його старший син Назім, і батько вирушає до столиці, щоб повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати в Криму згідно з мусульманськими традиціями. Головні ролі у стрічці виконали відомий український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв та актор Ремзі Білялов. Продюсером стрічки виступає Володимир Яценко («Атлантида», «Дике поле»), а його міжнародною промоцією займається компанія Wild Bunch.

Наразі «Додому» продовжує збирати премії та нагороди. Стрічка стала тріумфатором другої Національної премії кінокритиків України КІНОКОЛО – її було відзначено як найкращий фільм року, а Наріман Алієв та Ахтем Сеітаблаєв були нагороджені як найкращий режисер та актор. «Додому» було також визнано найкращим іноземним фільмом 7-го Міжнародного Босфорського кінофестивалю у Стамбулі; де Ахтем Сеітаблаєв також отримав премію за найкращу чоловічу роль. Фільм Алієва було також показано в рамках фестивалю українських фільмів у Варшаві, де він отримав приз глядацьких симпатій.

Стрічка створена за підтримки Міністерства культури України, дистриб’юція здійснюється за промопідтримки Держкіно України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама