Культура

Зооактивісти побачили в фільмі "Історія Лізи" знущання над тваринами (ВІДЕО)

. 3509

Громадська організація UAnimals планує звернутись до правоохоронців через ценз з утопленням цуценят у фільмі "Історія Лізи", автором сценарію і режисером якого виступив Олександр Жовна.

 

i75 ArticleImage 172784

"В український прокат виходить стрічка "Історія Лізи", вже в офіційному трейлері якої можна побачити ці кадри із цуценятами, яких топлять у воді.

Це неприпустимо!Ми раді розвитку українського кіно, втім зафіксоване на відео є фактом жорстокого ставлення до тварин. Автори цього мають понести відповідальність!

Готуємо заяву про злочин і вимагаємо пояснень від режисера Олександр Жовна та ДержКіно України, за підтримки якого виходить стрічка.
Маємо інформацію, що на відео реальні кадри, а не графіка," - написали громадські активісти на свої сторінці у Фейсбуці і додали відео, яке вважають неприпустимим.

Сам режисер заявив, що уривок вирваний з контексту і садизму там він не вбачає.


"З приводу «садизму на екрані. Я б сказав би садизму якого ніхто не бачив. Є секундний уривок вирваний з контексту фільму якого ті хто обвинувачують не бачили. До них приєднався галасливий натовп зооактивістів, які взагалі не хочуть нікого чути. Проте, хочу дещо прояснити. І перш за все повідомити, що наші цуцики, які знялися у фільмі давним-давно дорослі собаки, у яких вже двічі були свої цуценята. Вони як і раніше живуть в тому ж дитячому будинку і відмінно себе почувають. Інакше і бути не могло. А завдяки їм, та зокрема кадрові в якому вони знялися, можливо тепер, залишуться жити мільйони інших собак, бо в душах людей, що подивляться цей фільм, має назавжди поселитися почуття любові та співчуття до братів наших менших. Що ж стосується технічної сторони. Як це все здійснювалось? Передусім попередньо було ретельно вивчено та прораховано ситуацію. Проведено консультацію з фаховим ветеринарним лікарем. І лише після абсолютного виключення всіх можливих ризиків, було здійснено зйомку. Літнього теплого дня, в добре прогрітій воді, на глибині 40 см.(!), з усіма необхідними засобами негайного порятунку, в присутності професійного ветеринарного лікаря з необхідними медикаментами, а також в присутності господарів собак.. За кілька секунд одним дублем була успішно знята сцена в якій небезпеки для цуценят було не більше ніж при купанні домашніх тварин. Сам лікар сказав, що тепер вони будуть тільки міцнішими і він не помилився. Якби так всі ставилися до тварин, то не було б потреби взагалі в існуванні зоозахисних спільнот. А ще всіх хто по-справжньому захищає тварин та бажає їм добра раджу обов’язково подивитися цей фільм," - прокоментував Олександр Жовна на офіційній сторінці фільму.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама