Культура

У Кропивницькому музична школа імені Мейтуса відзначила 45-річний ювілей (ФОТО)

. 1859

3 грудня колектив Кропивницької музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса святковим концертом «Чуття єдиної родини» відзначив 45-річчя від дня створення мистецького навчального закладу.

m1

- Найголовнішим здобутком школи за всі роки її функціонування є надзвичайний авторитет у громаді і повага у мистецькому середовищі, - відзначила директорка школи Валентина Ревенко. - Батьки довіряють нам найдорожче, що у них є - своїх дітей. Підтвердженням успішності нашого колективу учнів і педагогів є високі місця на конкурсах і фестивалях найвищого рівня. Школа постійно розвивається, діти мають можливість займатися у капітально відремонтованому приміщенні, закуплені нові інструменти. Але нам є ще куди рости і я переконана, спільними зусиллями, з відчуттям єдиної родини ми реалізуємо власну мрію.

Як повідомляють на сайті міської ради, яскраві концертні програми, створення сучасних творчих проектів, успішні виступи на виконавських конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівня, чільне місце серед кращих педагогічних колективів не тільки Кропивницького, Кіровоградської області, але і всієї України – це сьогоднішні досягнення школи.

- Коли ми спостерігаємо за виступами вихованців музичної школи №2, сильніше відчуваємо, для кого ми зобов'язані працювати, і хто насправді є головними в нашому житті, і за ким майбутнє нашого міста, а значить і всієї країни. Це-ви: талановита молодь, обдаровані діти! – наголосив у своєму вітальному слові міський голова Андрій Райкович.

Нині Кропивницька музична школа № 2 імені Юлія Мейтуса – це творчий колектив із п’ятдесяти викладачів та більш ніж трьохсот учнів, що навчаються мистецтву гри на двадцяти п’яти музичних інструментах.

m

m2

m3

Поширюйте

Коментуйте


Реклама