Культура

Кропивницький визнано кращим танцювальним рекордсменом

. 1956

У вівторок, 10 грудня, в НСК «Олімпійський» відбулася церемонія нагородження кращих рекордсменів Національного реєстру рекордів України. Для вручення почесної відзнаки за встановлені танцювальні рекорди було запрошено Культурно-мистецький фонд «Перспектива» Артема Стрижакова. Про це повідомили у фонді.

attachment

Так, місто отримало відзнаку та потрапило до нової ювілейної книги рекордів України за встановлення трьох поспіль танцювальних рекордів під час фестивалю «Об’єднаймо дітей мистецтвом», організатором якого є Культурно-мистецький фонд «Перспектива» Артема Стрижакова.

Як відомо, у 2017 році рекорд встановив дитячий флешмоб миру, танець виконували 908 дітей. У 2018 році на вулиці Дворцовій відбулося наймасовіше виконання польки в Україні, до якого долучилися близько 900 учасників міжнародного фестивалю пісні і танцю "Об'єднаймо дітей мистецтвом". У тому числі організатори фестивалю - засновник Культурно-мистецького фонду "Перспектива" Артем Стрижаков та виконавчий директор Олександра Ткаченко.

IMG 7400

А цього року, як відомо, на вулиці Дворцовій відбувся наймасовіший в Україні танцювальний екофлешмоб. 1264 учасника під пісню Марини Тимофійчук (NAVKA) «Татанці» виконували танець з пластиковими пляшками, аби привернути увагу суспільства до гострої проблеми сьогодення – пластикового забруднення навколишнього середовища нашої планети.

В рамках церемонії нагороди отримали відомі українські альпіністи, які підкорили Еверест, рекордсмени книги Рекордів Гіннеса та зірки шоу-бізнесу. Представники Культурно-мистецького фонду взяли участь і у встановленні світових рекордів, які відбувалися в рамках заходу.

«Це дуже крутий захід, серед рекордсменів було надзвичайно багато видатних постатей – легендарні спортсмени, люди науки, мистецтва, велика честь потрапити на такий захід, а тим більше отримати нагороду. Безмежно вдячна Артему Стрижакову та всій команді Фонду «Перспектива», що 3 роки тому довірили саме мені бути організатором та постановником трьох національних рекордів України у нашому місті», - говорить виконавчий директор Фонду «Перспектива» Олександра Ткаченко.

«Нам дуже приємно, що танцювальні рекорди дуже системно, стабільно реєструються, завдяки зусиллям команди фонду «Перспектива». І щороку Кропивницький представляє нові рекорди. Місто зайняло дуже чітку позицію цими статусними рекордами», - зауважила керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама