Культура

Від пікапу до маніпуляцій: у Кропивницькому показали виставу “Поневолення любов’ю” (ФОТО)

. 3795

 

Поцілунки на сцені, сміх із залу, ази пікапу та дратівливі звуки металевих палиць, як символ реакції на правду - так у Кропивницькому відбулася вистава «Поневолення любов`ю» (16+), створена за романами-бестселерами “Жити Життя” і “Гріх Пробачення” письменниці Анни Богінської.

IMG 20191211 203904

Вистава по суті розповіла історію бізнес-вумен Анни (актриса Юлія Єфименко), яка зіштовхнулася в своєму житті із маніпуляцією в стосунках з лікарем Матвієм. І в результаті вирішила написати про пікап та маніпуляції в книзі, аби вберегти решту жінок від таких “граблів”.

Кропивницький став п’ятим містом, який побачив виставу. Однак, письменниця, яка супроводжувала акторів на попередніх виставах не приїхала до Кропивницького.

- Наразі вона закордоном, - пояснила по завершенню вистави акторка Анна Александрович, яка зіграла роль Гали - подружки головної героїні.

Актриса також розповіла на брифінгу після вистави про маніпуляції в житті.

IMG 20191211 195304

- Безумовно існують люди, які навіть без шкіл розуміють метод батога і пряника, який знали ще наші прабабки, - каже Анна Александрович. - Маніпуляції це не лише школа, як приміром, тут пікаперства, адже нами загалом в житті маніпулюють: керівництво, батьки, діти, чоловіки.

До речі, за словами акторів вистави, письменниця сиділа серед глядачів, спостерігала, а потім передавала реакцію залу акторам.

- В якихось моментах люди плачуть, а в інших - сміються, - кажуть актори.

89677

Однак у Кропивницькому, як можна було чути, зал більше сміявся. До речі, у залі філармонії, де і відбулася вистава 11 грудня, можна було побачити більшість жінок.

IMG 20191211 190702

У виставі натомість використали цікаві театральні прийоми. Приміром, з металевими палицями. Звуки від них дійсно дратували глядачів.

- Як казав нам режисер - правда дратує. І ці труби і мали викликати дратування. Це було зроблено навмисно, - каже виконавиця ролі Гали.

IMG 20191211 193052

- Це символ маніпуляції - голки, які вставляв - Матвій, - зауважив виконавець ролі лікаря-маніпулятора Матвія - Сергій Митрюшин.

Цього вечора кропивничани також могли придбати книги письменниці, за мотивами яких зроблено виставу.

IMG 20191211 184037

- І книга, і вистава направлені на те, щоб розпізнавати маніпуляції й позбуватися цього, ставати вільнішими і жити свідомим життям, - каже виконавиця головної ролі Юлія Єфименко.

До речі, завершать гастролі вистави «Поневолення любов`ю» в Києві 18 грудня.

IMG 20191211 204509

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама