Культура

ТНМК презентував акустичний вертеп та анонсував тур (ВІДЕО)

. 3004

Нова відеоробота від ТНМК – яскраві спогади про теплий акустичний вертеп, що відбувся минулоріч.
Неординарна програма гурту «Танок на майдані Конґо» – це концерт, де музиканти стають відомими та персонажами української народної творчості, а між піснями власного авторства влаштовують міні-вистави про різдвяні традиції, але із сучасною інтерпретацією.

youtube 2

Атмосфера відео – тепла та новорічна. Епізоди з філософськими промовами та жартами акторів, які влучно описують буденні турботи 21 століття (про продаж землі, гроші, мрії на Різдво та про те, що завжди потрібно починати з себе), гармонійно поєднуються з піснями гурту та елементами різдвяних композицій, які гурт адаптував до новорічної тематики. Можна почути елементи відомої української пісні «Щедрий» в обробці гурту ТНМК, «В наступному», «Янголи», «Різдво – Рок-н-рол», «Та ти шо».

У відеороботі можна побачити та почути найяскравіші моменти виступу, відчути атмосферу Різдва на сучасний лад від ТНМК.

Саме програму, зображену у відеоролику, ТНМК гратиме в турі в січні 2020 року.
Олег «Фагот» Михайлюта (автор ідеї, який відразу забронював за собою роль Чорта): «В нас є кілька різдвяних пісень, є акустична програма, яку ми зазвичай граємо в театрах. Цього разу ми вирішили все це поєднати, додати, перемішати і показати щось таке, чого раніше не робили».

Олександр «Фоззі» Сидоренко (автор лібрето): «Я написав кожному актору вірші, намагаючись перенести класичні вертепні ролі на нас і зберегти відчуття свята, трохи додавши свіжого перцю: мій персонаж (Сіоніст), наприклад, у своїй промові наголошує на необхідності введення в Україні ринку землі. Всі мають свої ролі і навіть наш технічний директор (Смерть) врешті решт має слово».


Перший концерт вертепу відбувся в січні 2019 року в Києві, в «Caribbean Club», після чого було вирішено розвинути успіх спеціальним туром, який стартує на початку 2020 року. Напередодні туру вийде фільм, в якому можна буде побачити шматочки святкових інтермедій та пісень, з яких і складається теплий акустичний вертеп від ТНМК.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама