Культура

Кропивницький заспіває "Нова Радість стала" разом з Україною та світом

. 2008

 

12 січня о 12.15 Кропивницький знову доєднається до масштабної акції та разом з Україною та світом заспіває колядку "Нова радість стала".

 

bez imeniyts

Організатори запрошують на всі фестивалі, що проходитимуть цими днями, організації та установи культури і мистецтва, творчі колективи, кожну людину приєднатися до Міжнародної акції “Нова радість стала”. Цього року вона відбудеться у неділю 12 січня о 12:15 в рамках “Вертеп-фесту 2020”.

У Кропивницькому співати будуть на локаціях:

Площа Героїв Майдану.
Мистецький факультет ЦДПУ ім.В.Винниченка, вул. Дворцова, центральний вхід.
Волонтерський простір КРОПХАБ, вул. Преображенська, 2.

Зареєструватися на участь та дізнатися подробиці можна за посиланням.

“Нова радість стала” — одна з найвідоміших українських колядок, що підтримувала дух багатьох українців з давніх давен до сьогодні. Акція її спільного виконання під час Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест” вже стала незмінною традицією. Вона підтримується впродовж всіх чотирьох років існування заходу.

З кожним роком акція одночасного виконання колядки “Нова радість стала” набуває все більшої масштабності. Вперше вона пройшла у 2017 році в трьох містах — Харків, Львів і Краматорськ. Тоді рівно опівдні на головних площах міст сотні людей заспівали відомі всім слова. В 2018 до них приєдналися ще три міста — Хмельницький, Кам'янець-Подільський та Тернопіль.

В 2019 в акції взяли участь майже 50 міст і селищ нашої країни, а також представники українських діаспор п'яти європейських держав.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама