Культура

5 українських фільмів, які вийдуть в прокат взимку (ВІДЕО)

. 4308

 Зима - ідеальний час для походів у кіно. Тим паче, цієї зими українські режисери щедро радують новинками. "Гречка" підготувала для вас підбірку із 5 кінострічок, які варто переглянути.

 

1441890691 1399899145

  • "Пекельна хоругва, або козацьке Різдво" - стрічнку показують в кіно вже з 2 січня. У Кропивницькому її можна переглянути до 8 січня.

Фільм-казка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі і українському характеру. Сама історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя.
В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Сашка Лірника.

  • "Віддана" - стрічка в кінотеатрах з 16 січня. В основу її ліг роман "Фелікс Австрія" Софії Андрухович.

Події розгортаються у Станіславові у другій половині 19 століття. Красиві костюми, вишукані страви, любов, ревнощі і дивні стосунки двох жінок, які чи то подруги, чи то кохані, чи то прислуга і господиня. І все це на тлі Австро-угорського блиску.

  • "Мої думки тихі” — трагікомедія режисера Антоніо Лукича, вийде в прокат 16 січня.

Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем.

  • "Наші Котики" на екранах з 30 січня 2020 року. Самі автори позиціонують стрічку як "неполіткоректний комедійний екшн".

2014-ий, розпал гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід.На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор – вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

  • "Черкаси” — історичний екшен-драма у прокаті з 27 лютого 2020 року.

Фільм, заснований на реальних подіях, розповідає про останній корабель у Криму, який чинив опір і продовжував відважну боротьбу.

Мишко та Лев — хлопці з українського села. Вони з різних причин опиняються на воєнному кораблі ВМС України «Черкаси», дислокованому в порту кримського озера Донузлав, під час подій на Майдані 2014 року.

У той час, коли екіпаж проходить навчання, починається окупація Кримського півострову. Корабель повертається на базу, але порт вже втрачений. Українські кораблі здаються один за одним, лише екіпаж «Черкас» три тижня опирається ворогові.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама