Культура

У Кропивницькому 1500 разів скористались QR-кодами на пам'ятках архітектури

. 2162

 


Кропивницький увійшов до десятки міст, де проект «Діджиталізація памяток культурної спадщини» користується значним попитом серед містян.

 

Як повідомляє пресслужба міськради, від моменту встановлення таблиць з QR-кодами їх відсканували вже понад півтори тисячі раз.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2019 року у Кропивницькому, в рамках проєкту “Діджиталізація памяток культурної спадщини”, було встановлено 30 табличок з QR-кодами та NFS-мітками з інформацією про пам'ятки культурної спадщини, а також облаштовано три інформаційні стели - на площі перед міською радою, на території меморіального комплексу Фортечні вали і біля пам’ятника Кропивницькому.

Вся інформація на табличках дубльована шрифтом Брайля, щоб люди із вадами зору також могли ознайомитись з інформацією про визначні історичні та архітектурні пам’ятки. За офіційними статистичними даними партнера проєкту – харківської компанії Moreinfo, за 4 місяці з моменту встановлення 30 таблиць з QR-кодами, містяни та гості міста відсканували їх понад 1500 разів. Лідером серед відсканованих об'єктів культурної спадщини стала Адміністративна будівля середини ХІХ століття, сьогодні це - Міська рада міста Кропивницького. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама