Культура

Кропивницький потрапив до міст-лідерів у сфері діджиталізації пам’яток культурної спадщини

. 1611

 

Кропивницький увійшов до ТОП-10 міст, де проєкт «Діджиталізація пам’яток культурної спадщини» користується значним попитом серед містян.

kod4

Як повідомляє міська рада Кропивницького, від моменту встановлення таблиць з QR-кодами їх відсканували вже понад півтори тисячі раз.

Нагадаємо, торік наприкінці серпня в рамках проєкту “Діджиталізація пам’яток культурної спадщини”, в Кропивницькому було встановлено 30 табличок з QR-кодами та NFS-мітками з інформацією про пам'ятки культурної спадщини, а також облаштовано три інформаційні стели - на площі перед міською радою, на території меморіального комплексу Фортечні вали і біля пам’ятника Кропивницькому.

Вся інформація на табличках дубльована шрифтом Брайля, щоб люди із вадами зору також могли ознайомитись з інформацією про визначні історичні та архітектурні пам’ятки обласного центру. За офіційними статистичними даними партнера проєкту – харківської компанії Moreinfo, за чотири місяці з моменту встановлення таблиць з QR-кодами, кропивничани та гості міста відсканували їх понад 1500 разів.

24489 1200x800 2

А лідером серед відсканованих об'єктів культурної спадщини стала Адміністративна будівля середини ХІХ століття, нині це - міська рада міста Кропивницького.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама