Культура

У Кропивницькому збирають спогади для книги про Володимира Панченка

. 1728

Планують видати книжку спогадів про літературознавця, письменника, громадського діяча Володимира Панченка.

 

panchenko 1

Нагадаємо, Володимир Панченко пішов з життя 14 жовтня після тривалої хвороби.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці письменник Валерій Мятович, охочі можуть підготувати свій спогад про Володимира Євгеновича.

-Серед невідкладних справ, які чекають на нас, - видання книжки спогадів про нашого незабутнього Володимира Панченка. Це ми маємо зробити до річниці його відходу в інші світи. Пропоную всім, хто хоче поділитися своїми враженнями про цю непересічну особистість, підготувати свій спогад. Вимога до нього така: не більше 1,5 сторінки тексту 12-м розміром з одинарним інтервалом, і обов'язково - це має бути згадка про якийсь конкретний випадок, про вашу конкретну зустріч тощо. Таким чином ми напишемо спільний портрет Володимира Євгеновича,- написав Валерій.-Володимир залишив помітний слід як в науці, політиці та становленні незалежної України, так і в душах тих, хто його знав.

Робоча назва книжки - "Це -Панченко". Підготовлені спогади і пропозиції можна надсилати на ФБ та за е-адресою: nashbiznes@gmail.com

Нагадаємо, у Кропивницькому Центральна міська бібліотека носитиме назву письменника та літературознавця Володимира Панченка. Відповідне рішення затвердили члени виконкому під час засідання 14 січня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама