Культура

Вийшли друком твори письменниці з Кропивницького, які перемогли в «Молодій КороНації»

. 1640

Нещодавно у видавництві Імекс-ЛТД вийшла друком книга письменниці з Кропивницького Наталії Смирнової, в яку увійшло оповідання «Лузер» та повість «Діти, чари, вовкулаки».

656Твори зайняли призові місця у Міжнародному мультимистецькому конкурсі «Молода КороНація» у 2018 і 2019 серед текстів для дітей.

Книга вийшла друком за підтримки Програмі книговидання у Кропивницькому.

Книгу Наталії Смирнової передано до бібліотек та шкіл міста.

Про що ж твори, які увійшли до збірки? 

Що робити, якщо ти закохався, а дівчина не звертає на тебе уваги? Як залишитись “своїм” серед друзів-однолітків, не приховуючи своє внутрішнє «я»? Яким є шлях до успіху? І чи дійсно ти той самий лузер, яким себе вважаєш? Про це і не тільки ви дізнаєтесь, прочитавши водночас веселе та серйозне оповідання «Лузер».

Яке бажання ви б загадали, якби до ваших рук потрапила та сама легендарна квітка папороті, яка здатна здійснити все, що завгодно? Попросити щось для себе чи врятувати світ від чорного мольфара? Як вчинити, якщо ти закохана, а квітка може допомогти отримати взаємність? Кохання, дружба, магія, боротьба добра і зла, а також мольфари, відьми та характерники – все це ви знайдете у повісті для дітей середнього шкільного віку «Діти, чари, вовкулаки».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама