Культура

Як пропонують розвивати туризм на Кіровоградщині: 5 ідей

. 5674

Близько сотні представників громад, міст, сіл Кіровоградщини презентували культурний та туристичний потенціал.

 

1 u2f44u2bfzAY8UYymcWyqw

Активісти громад представили свої реалізовані та майбутні туристичні та культурні проєкти на зустрічі з заступницею голови ОДА Тетяною Волинець.

«Гречка» розповість про п`ять цікавих, на нашу думку, проєктів.

1. Сафарі в Помічній

У Помічнянській ОТГ наразі вже є два діючі туристичні маршрути. Сергій Колісниченко, директор Помічнянської школи № 2, розповів, що хочуть виготовити ще чотири аквавсюдиходи та організувати сафарі тур «Незайманими степами Кіровоградщини» з зупинкою на кемп біля водойми. Планують залучати місцевий бізнес.

2. Святкування річниці заснування театру Корифеїв

Тамара Самиляк, директорка видавництва ТОВ «Імекс-ЛТД», запропонувала створити масштабну театральну та хореографічну подію.

-У цьому році ювілей Марку Кропивницькому, Івану Карпенку-Карому, Михайлу Старицькому, Софії Тобілевич, 50 років «Вересневим самоцвітам». Ми маємо створити одну яскраву театральну та хореографічну події. Це найбільше популяризує нашу територію,- каже пані Тамара.

3. Лінія етноодягу, який історично носили на Кіровоградщині

Одна з засновниць проєкту «Баба Єлька» Інна Тільнова запропонувала зробити лінію одягу, який носили жителі Кіровоградщини у кінці 19 початку 20 століття. Це десять наборів традиційного вбрання чоловічого, жіночого та дитячого. Колекцію хочуть презентувати у театрі Кропивницького і зробити експозицію-виставку.

4. Театральний фестиваль комедії

Роман Бутовський, художній керівник сучасного театру сатири, запропонував створити всеукраїнський театральний фестиваль комедії.

- Це можливість залучення туристів, інвесторів та меценатів до проєкту. Фестиваль дозволить об’єднати молодих людей мистецтвом,- каже Роман.

5. Ретро автобус і вузькоколійка

Катерина Артем'єва з Компаніївської ОТГ розповіла про ідею розвитку туризму у громаді.

-У нас є ретро автобус, який ми хочемо перетворити на «Паті бас». Проводити по Компаніївці туристичні екскурсії «Легенди краю»,- каже Катерина.

Міський голова Гайворона у свою чергу запропонував використовувати як туристичний об'єкт вузькоколійку - таких в Україні збереглось лише кілька.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама