Навесні Кіровоградщина представить країні туристичні продукти

14:39, 19 Лютого, 2020

У травні область візьме участь у всеукраїнському воркшопі з презентації туристичних продуктів регіону.

Про це стало відомо сьогодні, 19 лютого, під час пресбрифінгу заступниці голови облдержадміністрації Тетяни Волинець та голови Асоціації Гостинності Олександра Лієва на тему: «Розвиток туризму на Кіровоградщині».

Пресбрифінг відбувся в рамках дводенного тренінг-семінару “Туристичний продукт Кіровоградщини”, що передбачає формування туристичних продуктів регіону та сталої команди розвитку туризму в області.

v

– Це ми вже на травень готуємося з нашим бізнесом. І ми разом з іншими областями будемо себе презентувати в Києві, – каже Тетяна Волинець.

Натомість, що це за туристичні продукти наразі не готові розказати. За словами пані Волинець, нині туристичні продукти області шліфуються. Крім того, вона закликає до об’єднання туристичний актив регіону, зокрема, бізнес.

Як розповів Олександр Лієв, область запрошують взяти участь у воркшопі за участі 40 туроператорів країни.

– Де ваш туристичний бізнес зможе презентувати свої продукти, які зможуть з’явитися на полицях туроператорів, – каже очільник Асоціації Гостинності.

Звісно, є побоювання чи дозрів туристичний актив області до цього. За словами пана Лієва, туристичний бізнес в області – не об’єднаний і Кіровоградська область нині на туристичній мапі країни – Терра Інкогніта.

– Кіровоградщина друга знизу після Хмельниччини, – зауважує Олександр.

За його словами, в рамках тренінгу з 24 учасниками пропрацювали 12 ідей для туроператорів країни. З них три ідеї детально пропрацюють. Зокрема, очільник Асоціації Гостинності відзначив ідею відпочинку на вікенд – тури для школярів Києва, Дніпра в область. Приблизно, це 180 доларів на родину із трьох осіб. Також пан Лієв радить області не пропустити цьогорічні можливості з розвитку туризму. Приміром, 1,5 млрд грн виділено в державному бюджеті на мобільні подорожі молоді, які можна використати.

– Вам є що запропонувати, – каже Олександр Лієв.

240 млн грн передбачено на розвиток туризму країни, мільярд гривень – на культурну спадщину. Також є можливості Українського культурного фонду.

 

Останні новини по темі
У Соколівському під час пожежі в гаражі загинув чоловік (ФОТО)
po
d8d7a50334bc8528ba04daac17e22dc4
Пацієнти надалі отримуватимуть протитуберкульозне лікування в Олександрії – керівник департаменту
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024