Культура

Письменниця з Кропивницького стала фіналісткою Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка

. 2115

Ольга Полєвіна з твором "Гальшка" стала фіналісткою конкурсу на здобуття Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка.

Як повідомляє "Українська літературна газета", Міжнародна літературна премія короткої прози імені Василя Портяка заснована 2019 року з ініціативи Фастівського міського голови Михайла Нетяжука та голови Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського на вшанування пам’яті письменника, кінодраматурга, одного з найкращих новелістів сучасності Василя Портяка та з метою сприяння розвитку короткої прози, відзначення сучасних майстрів новели та оповідання, а також пошуку нових імен в українській літературі.

На Міжнародну літературну премію за 2019 рік було подано тридцять шість творів від авторів із різних регіонів України та із-за кордону. Журі премії після сліпого (без зазначення авторів) прочитання текстів визначило п’ятнадцять фіналістів.

Усі ці твори будуть видані книгою, яку отримають названі автори на офіційній церемонії вручення премії у місті Фастові Київської області. Тоді ж буде названий переможець премії. Офіційна церемонія вручення Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка відбудеться 31 березня 2020 року о 12 годині у приміщення Фастівської міської ради.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама