Культура

У Кропивницькому нагородили юних авторів кращих відеофільмів про місто

. 3017

 

Назвали переможців міського конкурсу для школярів на кращий відеофільм «Моє рідне місто». Подарунки і нагороди за кращу роботу отримали юні режисери, сценаристи і оператори.

25643 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Цьогоріч молодь міста подала на розгляд журі 12 фільмів.

- Вітаю саму ідею показати рідне місто очима і відчуттями його юних жителів. Ми зараз значно активніше почали організовувати різноманітні форуми, фестивалі, які популяризують Кропивницький не лише як місто України, а як її промисловий, культурний, історичний центр, - каже міський голова Андрій Райкович.

Так, 28 лютого у міськраді спеціальний диплом за найкраще відтворення духовно-історичних традицій міста отримала команда НВК «Кіровоградський колегіум». Два заклади – НВК № 26 та міський ЦДЮТ розділили між собою почесне третє місце, а друге посіла команда НВК №34. Перше місце і гран-прі конкурсу вибороли вихованці «Наукового ліцею». Молодим кіноаматорам вручили спеціальні подарунки - персональні мікрофони та флешки, а також - дипломи. Переможці отримали ще й «Шкільного Оскара».

25638 1200x800 2

Довідково: конкурс на кращий відеофільм «Моє рідне місто» оголосили на початку лютого. Ініціаторами творчих змагань виступили управління освіти та відділ по роботі зі ЗМІ міської ради. Головна мета конкурсу – залучити талановиту та здібну молодь до створення мистецьких проєктів, здатних поєднати кращі історичні надбання минулого з новими креативними ідеями та поглядами в майбутнє Кропивницького.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама