Культура

Кропивницький: у міськраді протестували технічну можливість засідань онлайн

. 1370

У міській раді Кропивницького опрацьовують можливість проведення, у разі необхідності, засідання міської ради в режимі відеоконференції, повідомили в пресслужбі відомства. 

26214 1200x800 2

Чинне законодавство України передбачає можливість проведення засідань міськради, виконавчого комітету, постійних комісій в онлайн режимі відео- або аудіо конференції.

Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради міського голови 3 квітня.

- Відповідно до пункту 44 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», в період карантину пленарні засідання міської ради, засідання виконавчого комітету, постійних комісій міської ради можуть проводитись в режимі відео- або аудіо конференції, - відзначив Андрій Табалов. – Ми вивчили це питання з юридичної та технічної сторін і сьогодні на практиці протестували таке дистанційне засідання за допомогою онлайн платформи ZOOM. Система дуже легка та зручна у користуванні. Проте вона має свої недоліки: програма не дає можливості ідентифікувати особу, яка бере участь у конференції, а в законі чітко прописано, що це обов’язкова умова для проведення дистанційних засідань. Тому питання проведення засідань онлайн ще вивчається.

Як повідомили в управлінні апарату, порядок проведення дистанційних засідань сесій, виконавчого комітету, постійних комісій міської ради визначається міським головою. До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до міського бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами, епідеміями та пандеміями, чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами і процедурні питання.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама