Культура

На Кіровоградщині розроблять туристичний маршрут присвячений Чорному Ворону

. 3015

До вересня 2020 Кіровоградська ОДА планувала розробити на Кіровоградщині меморіально-історичний комплекс, присвячений Чорному Ворону.

 

aadc57d 0000

Про це в інтерв'ю Zruchno.travel розповіла заступниця голови ОДА Тетяна Волинець.

За її словами в ОДА вже є передпроектна документація і розпочинається вивчення геодезії.

Кошти на реалізацію проекту виділяються з обласного бюджету. Проте, варто відзначити, що інтерв’ю проходило до оголошення планів уряду щодо скорочення витрат на розвиток туризму.

"Це буде великий меморіально-історичний комплекс, який буде відкритий для туристів цілорічно. Урочище Чорний ворон розташоване в селі Розумівка Олександрівського району. Село має дуже вигідне географічне положення і дуже потужну історичну складову. Є музей, є можливість створити хостел, садиби сільського зеленого туризму. Зараз ми вже повністю підготували проектну документацію і повне планування майбутніх об’єктів. І приступили до розробки історико-культурного туристичного продукту.
При його створенні враховуватиметься розташування Розумівки – вона знаходиться на кордоні з Черкаською областю.
Справа в тому, що на Черкащині є досить цікаві маршрути, пов’язані з "Холодним Яром". У нас може вийти повноцінний комплексний міжрегіональний туристичний маршрут. Після відвідин "Холодного Яру" в Черкаській області туристи будуть їхати до нас в урочище "Чорний Ворон", в Кіровоградську область, а, відповідно, наші туристи поїдуть в "Холодний Яр" Черкаської області.

Ми відвідали всі туристичні маршрути, які проходять через "Холодний Яр", маршрути, присвячені однойменному роману Юрія Горліса-Горського, щоб потім розробити максимально цікавий і історично-логічний міжрегіональний маршрут", - сказала вона.

На території урочища мають бути створені три землянки, в яких розташується музей, сувенірна крамниця і, можливо, криївка. Також буде велика кількість сучасних локацій для молоді та дітей, різні фотозони і так далі. Ми почали з дороги з Кропивницького: її маркування, створення велодоріжки до Розумівки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама