Культура

Архів 404: збиратимуть фото повсякденного життя українців на карантині

. 1934

 

В рамках проєкту "Архів 404" збирають фото, відео, особисті історії і будь-які цифрові документи, які свідчать про життєві досвіди під час карантину.

 5e808ac9c4a06429331411

Фото умовне

Про це повідомляє Центр міської історії Центрально-Східної Європи.

Організатори очікують протягом квітня на відгуки зі Львова, але якщо мешкаєте в іншому місті/містечку/селі та хочете розповісти про своє повсякдення, то також можете долучатися.

- Центр є інституцією, яка досліджує міську історію, тому ми намагаємось зрозуміти, як змінюється наше сприйняття міста, чим стає приватність і публічність в умовах карантину, як звужується або розширюється наше розуміння дому. Ми також цікавимося цифровою історією, відтак намагаємося зафіксувати те, як наше життя стає все більше залученим у цифровий світ. Для нас також важливо побачити, якими є способи, що допомагають впоратися із ситуацією тим, хто втратив роботу чи чий бізнес зазнає втрат. Врешті, головне питання, що ми його зараз ставимо перед собою і пропонуємо замислитися вам - яким є наше повсякдення під час епідемії, - мовиться в повідомленні.

Що надсилати
Матеріали, які описують ваше щоденне життя під час карантину. Йдеться про нотатки та спостереження щоденного: від приготування до споживання їжі, роботи, вільного часу, прибирання, спілкування, розмежування.

Формат
Ви можете використовувати будь-які доступні для інструменти фіксації: фотографії, відео, малюнки, скріншоти, текстові або аудіорозповіді (аудіокоментарі), Google-мапи або мапи простору, який став для вас своїм, історія ваших пошукових запитів чи переглядів.

Опис
За можливістю додайте до цих матеріалів короткий опис: що це і чому для вас зараз є важливим.

Надсилайте матеріали на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у будь-який зручний для вас спосіб - чи приєднаним файлом, чи через файлообмінник.

Нагадаємо, Ukraїner також запустив мультимедійний проєкт про життя на карантині.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама