Культура

Три бібліотеки з Кіровоградщини впровадять нові інноваційні послуги

. 2660

Міська централізована бібліотечна система Кропивницького, Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського та Центральна міська бібліотека в Олександрії перемогли у конкурсі й стали учасницями проєкту "Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги".

unnamed copy copy

Як повідомили на сайті «Українська бібліотечна асоціація», з 13 березня по 3 квітня тривав конкурс серед публічних бібліотек України та Білорусі на участь у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги». Усього на конкурс надійшло 103 заявки з усіх областей України. Технічний відбір пройшли 75 заявок та були розглянуті незалежним експертним журі.

Їхні бібліотекарі пройдуть двотижневе навчання за участю датських та українських тренерів, а також розроблять та впровадять нову бібліотечну інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентують її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.).

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р, - навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама