Культура

Для ветеранів АТО та їх родин з Кіровоградщини оголосили фотоконкурс

 Автор: Валерія Жовтун. 2745

 

До 1 липня приймають світлини на фотоконкурс для ветеранів та ветеранок російсько-української війни та їх родин «Світ, який ми захищаємо».

 

Фотоконкурс

Про це повідомляють організатори - громадська організація «Мобільна волонтерська група» та обласна універсальна наукової бібліотеко ім. Д. І. Чижевського» у партнерстві з обласним ресурсним центром з питань допомоги учасникам АТО та ВПО.

Конкурс проводиться в рамках творчого проєкту для учасників бойових дій на сході країни «Мистецькі студії для учасників/учасниць АТО/ООС «Арт блокпост».

– Мета конкурсу – стимулювати творчу та соціальну активність ветеранів/ветеранок АТО/ООС, сприяти їх ефективній соціалізації в мирне життя, – зазначають організатори.

Фотографії (не більше 5 від однієї людини) приймають за електронною адресою: art@library.kr.ua з позначкою «На конкурс».

Конкурс проводиться окремо як серед фотографів професіоналів, так і аматорів області. В кожній категорії можуть визначатися по три переможця.

Усі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Фото повинні бути у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам: цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів.
Колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

У заявці на участь у конкурсі також потрібно вказати інформацію про фотографію/ї (на окремому аркуші): назву фотографії, де та коли були зроблені та короткий опис;
П.І.Б., місце проживання, контактний телефон. За бажанням можна надати додаткову інформацію (місце проходження служби в зоні проведення АТО/ООС, коротку інформацію про себе).

Переможці нагороджуються цінними подарунками та пам’ятними дипломами.

Роботи переможців та учасників конкурсу будуть опубліковані на офіційній сторінці Освітній простір для ветеранів російсько - української війни в Фейсбуці, на веб-сайті бібліотеки ім. Д.І.Чижевського та можуть бути представлені на тематичній фотовиставці.

Фото Andriy Dubchak

 

Поширюйте

Коментуйте