Культура

У Кропивницькому обиратимуть кращого міського фотографа

. 2480

У Кропивницькому стартував конкурс на звання лауреата міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака. Винагорода – 10 тис. грн.

 26970 1200x800 2

Як повідомляє міська рада Кропивницького, прийматимуть роботи фотохудожників в різних жанрах на премію до 1 липня 2020 року. Світлини мають бути оприлюднені впродовж попередніх чотирьох років в ЗМІ та на інтернет-ресурсах, або представлені на фотовиставках та мають позитивні рецензії, відгуки у пресі.

– Премія присуджується за високу професійність в різних жанрах фотомистецтва, створення фотоматеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста, які здобули широке громадське визнання та були опубліковані в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах, або представлені на фотовиставках, – йдеться у повідомленні.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

  • клопотання про висування претендента на отримання премії;
  • творча характеристика претендента на премію з обґрунтуванням його особистого творчого
  • внеску та інших досягнень;
  • примірник фотоматеріалів в електронному та друкованому вигляді;
  • копія документа, що посвідчує особу претендента.

Конкурсні матеріали приймають за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, відділ по роботі із засобами масової інформації міської ради міста Кропивницького. Контактні дані: тел. (0522) 35-83-86, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Премія вручається один раз на два роки до 12 липня, до Дня фотографа.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама