Культура

У Кропивницькому оголосили конкурс на міську художню премію

. 1419

Із 15 червня по 15 липня у Кропивницькому оголосили прийом творів на здобуття художньої премії імені Бориса Вінтенка.

 27001 1200x800 2

-Премія присуджується за особливі заслуги перед територіальною громадою міста в сфері образотворчого мистецтва, популяризацію в творах живопису, графіки, скульптури, монументального та декоративно-прикладного мистецтв культурної та історичної спадщини міста, створенні його позитивного іміджу в Україні та за її межами,- повідомили в міськраді.

Приймають твори професійних художників, які створили протягом останніх трьох років та брали участь у всеукраїнських, обласних та міських художніх виставках.

Приймають роботи колективів – не більше трьох митців.

Музеї, галереї та інші установи культурно-мистецького спрямування можуть висувати твори на здобуття премії.
Для участі в конкурсі на здобуття премії подається:
• заявка-подання в якій зазначається назва твору, термін його виконання, ім’я по батькові автора (авторів),
• мотиви висунення творів на здобуття премії,
• якісні фоторепродукції творів розміром 10 х 15 (у разі потреби подаються відеоматеріали, а також матеріали в електронному вигляді),
• анотація художника про твір чи серію творів,
• протоколи розширеного засідання колегії, зборів, установ, організацій, підприємств, художніх рад, правлінь творчих спілок тощо. Всі матеріали оформлюються номінантами на здобуття премії в презентаційний альбом,
• копія документа, що посвідчує особу претендента (претендентів).

Конкурсні матеріали приймає управління культури і туризму за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 424. Контактна особа: тел. (0522) 35 83 66 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Даценко Надія Яківна.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама