У Кіровограді розпочинає роботу дитяча театральна студія

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1470

Театр - це справжнє диво , чарівний і дивовижний світ , дотик до якого дарує захват і збагачує духовно. Деякі лише в зрілому віці починають цінувати його і можуть перейнятися тією неповторною атмосферою яскравих емоцій і нескінченної любові до творчості. Але своїй дитині ви можете подарувати це розуміння з ранніх років. Саме діти здатні всією душею і серцем прийняти в себе і перейнятися розумінням і захопленням, яке може подарувати театр. Вони щирі, емоційні, сприйнятливі, артистичні і готові повірити в диво.

Дорослій людині непросто почати акторську кар'єру або просто доторкнутися до життя театру зсередини. Занадто багато стереотипів, стриманості і комплексів, які не дають розкритися і проявити себе. У свою чергу для дітей це простіше в рази. Вони розкуті , вони готові прийняти нові правила гри , готові розкритися і віддати себе творчості. Тому якщо ви хочете розвивати таланти своєї дитини, допомогти їй стати більш сміливою і відкритою, артистичною і полюбити творчість, тоді театр -студія для дітей стане прекрасним рішенням.

Діти навчаться за допомогою слова вирішувати будь-які конфлікти, зав'язувати нові дружні відносини, адекватно виражати свої почуття, що допоможе їм у майбутньому справлятися з різного роду емоціями, як позитивними, так і негативними. Вони поповнять свій активний словниковий запас літературними словами і сталими виразами, ознайомляться з багатьма класичними твори, при аналізі яких винесуть для себе багато корисних висновків. Багато з цих творів - частина шкільної програми та їх докладне вивчення в акторському гуртку тільки поліпшить їх успішність у школі.

Щоб віддати дитину на заняття в дитячий театральний гурток, не обов'язково готувати їх саме до акторського майбутнього і мріяти виростити великих акторів театру і кіно. Ці заняття будуть корисні будь-кому для розвитку, впевненості в собі, отримання навичок спілкування, вміння тримати себе, крім того вони допоможуть подолати боязнь сцени. І, звичайно ж, творчий розвиток завжди робить життя яскравішим і насиченим.

Ми викладаємо акторська майстерність для дітей і підлітків. У нашій школі діти зможуть спілкуватися з однолітками, рости і розвивати у творчій дружній атмосфері. Дитяча театральна школа стане прекрасною для дорослої та складного життя, де навички комунікації, ораторського мистецтва та вміння володіти собою стануть путівкою до успіху і великих досягнень.

Дитяча театральна студія "Республіка Шкіт " запрошує дітей на захоплюючі заняття.

Кожне заняття складається з двох частин - навчально - розвиваючої та практичної.
Навчально - розвиваюча частина - це комплекс вправ -ігор за театральним дисциплінами.
Практична частина - закріплення вправ в процесі постановки та репетицій різних сценок, етюдів або робота над великим спектаклем.


 У школі ми освоюємо такі дисципліни :
1.Основи театральної культури:
- Особливості та види театрального мистецтва ;
- Професійна термінологія ;
- Народження вистави ;
- Театр зовні і зсередини ;
- Культура глядача.

2 . Акторська майстерність :
- Розвиток в дитині навичок вільного спілкування та комунікабельності ;
- Формування вміння концентрувати уваги;
- Розвиток пам'яті, фантазії та уяви ;
- Формування здатності виступати перед аудиторією.

3 . Техніка мови і вокал :
- Розвиток дихання і свободи мовного апарату ;
- Розвиток слуху і почуття ритму ;
- Вміння володіти правильною артикуляцією , чіткою дикцією , різноманітної інтонацією ;
- Формування логіки мовлення;
- Збагачення словникового запасу ;
- Розвиток зв'язного образної мови ;
- Формування вміння складати невеликі оповідання та казки.

4.Ритмопластіка :
- Розвиток природних психомоторних здібностей дітей ;
- Розвиток свободи і виразності рухів тіла ;
- Формування рухової пам'яті;
- Вміння правильно жестикулювати .

6.Основи роботи над виставою
- Знайомство з п'єсою, її прочитання і розуміння ;
- Постановка етюдів ;
- Рух від етюдів до спектаклю .

 Приходьте і подивіться на все своїми очима!
 Чекаємо юні таланти з нетерпінням!

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити