Культура

У Кропивницькому відбувся мистецький пікнік (ФОТО)

. 3086

 Учора, 13 серпня, біля приміщення Krop:Hub відбувся мистецький пікнік із нагоди відкриття Центру арттерапії. Волонтери та гості заходу розмалювали паркан на галявині по вулиці Острівській.

Фото 3 copy

– Нас завжди муляв цей паркан, він був сірий і негарний, і на ньому малювали погані слова. Отже, ми вирішили таким чином зробити місто трошки кращим, – ділиться Катерина Колтунова, координаторка громадського простору Krop:Hub.

Символи міста напередодні зобразили волонтери, але долучитися до перетворення паркану на артоб’єкт і намалювати щось своє могли всі охочі.

Фото 6

– Ми пофарбували, зробили малюнки, які дозволяють одразу впізнати Кропивницький. Це наша академія, третій полк, з яким ми дуже плідно співпрацюємо, 57-ма бригада, наш театр, дендропарк. Прийшли працівники художнього музею – вони, до речі, самі свій музей намалювали. Приємно, коли люди долучаються. Ми, звичайно, трошки доробимо, я щось підмалюю, але загалом усе так і залишиться. Воно тут надовго, – розповідає Тетяна Дзядик, художниця та членкиня громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини».

Фото 2

Для гостей виступали вихованки музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза Анна Мельник (вокал) та Злата Мазуркевич (гітара).

Фото 4 copy copy

Програма заходу містила майстер-класи з флористики – для дорослих – та малювання – для дітей.

Небайдужі мали змогу долучитися до виготовлення маскувальної сітки.

Фото 7

Артпікнік тривав із дотриманням норм карантину. Час від часу лунало нагадування про захисні маски та безпечну дистанцію, а перед частуванням пропонували застосувати антисептик.

Фото 8

Охочі могли купити лимонад або крафтові імбирно-медові пряники, які виготовляє волонтерка громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини» Оксана Кравчук.

 Фото 9

Нагадаємо, що наступний захід Krop:Hub – благодійний ярмарок Шумfest – відбудеться 15 серпня.

 

Тала Черепова

13 1

14 1

12 copy

Фото 1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама