Культура

Зніми короткометражку - популяризуй книгу - виграй приз

. 2626

 

Вважаєш себе книгоманом, який має ідеї та достатньо енергії аби залучити до читання ще більше людей? Зроби перший крок у втіленні своїх задумів, візьми участь у конкурсі короткометражних фільмів на тему популяризації книгочитання та отримай можливість стажування в професійній кіностудії та стартовий капітал для власної бібліотеки, у розмірі 3000 грн!

 

Інститут громадського лідерства оголошує конкурс короткометражних фільмів "Книгопроектор"! Для участі Тобі необхідно:
1) Зняти оригінальний короткометражний фільм будь-якого формату з високим розділенням 720px, довільного жанру, тривалістю від 30 секунд до 10 хвилин
2) Надіслати і зареєструвати свою роботу до 14.11.2013р. 24:00
Отримані короткометражки будуть відібрані за критеріями оригінальності та креативності. Переможці визначатимуться голосуванням у соціальних мережах та оцінюванням суддів. Якщо Тебе стримують сумніви, не переживай, до Твоїх послуг професійний консультант, до якого можна звертатись із різноманітними технічними питаннями: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перемогу отримає ролик який за підсумком голосування набрав найбільшу кількість балів (60% - голоси журі, 25% - голосування в інтернеті, 15% - глядачі в залі у ніч фіналу.
Деталі тут

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама