Культура

У 2021 у Кропивницькому планують підняти ціни на проїзд у громадському транспорті

. 5921

 

Транспортні підприємства Кропивницького звернулися до міської ради з проханням переглянути вартість проїзду у Кропивницькому, повідомляє пресслужба міськради.

 

watermarked derkiy132 copy copy

Сьогодні, 24 грудня, відбулась робоча зустріч заступника міського голови Олександра Вергуна із керівниками підприємств-перевізників, яким належать міські маршрутки.

За інформацією перевізників, нині у транспортній сфері склалась вкрай критична економічно-фінансова ситуація через обмеження кількості пасажирів, визначені постановою Кабінету Міністрів України на період дії карантинних протиепідемічних норм.
Транспортники кажуть, що не отримують плановий дохід і боргують зарплату працівникам і податки. До того ж із 1 січня 2021 року підвищується рівень мінімальної заробітної плати, тому вартість проїзду просять переглянути.

За словами Вергуна, аналогічна ситуація склалася і в комунальному підприємстві “Електротранс”, підвищення вартості проїзду є необхідним заходом.

За результатами зустрічі, підприємців попросили надати до управління розвитку транспорту та зв’язку нові розрахунки вартості проїзду для вивчення та перевірки.
Нагадаємо, рішення про збільшення вартості проїзду приймає виконком міськради.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама