Де займаються талановиті діти Голованівського району?

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1746

 

Одними із головних завдань позашкільної освіти є створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку вихованців, пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей. Ці та інші важливі питання сьогодні розглядалися під час апаратної наради в райдержадміністрації, присвячені підбиттю перших результатів активізації розвитку позашкільної освіти крізь призму соціальних ініціатив Президента України В.Януковича.


У Голованівському районі протягом поточного року збережена та розвивається мережа позашкільних навчальних закладів, здійснюється та модернізується матеріально-технічна база, удосконалюється методичне забезпечення, створюються необхідні умови для здобуття позашкільної освіти, її доступності для дітей, особливо в сільській місцевості. Структура позашкільної освіти району налічує такі заклади в Голованівську: будинок дитячо-юнацької творчості, музична школа, дитячо-юнацька спортивна школа та в Побузькому: центр дитячо-юнацької творчості, дитяча школа мистецтв. Крім того в сільських населених пунктах в загальноосвітніх школах працюють секції футболу, баскетболу, творчі гуртки. Всі ці заклади працюють на забезпечення вільного, творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей.

 

В позашкільних закладах району творчого спрямування працює 68 гуртків, 126 груп, в яких навчається 1967 вихованців. За останні роки створювались нові гуртки, прийшли нові креативні викладачі. Але найбільшим скарбом цих закладів є діти, які своїм талантом, своєю безмежною фантазією прославляють нашу Голованівщину на обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах для обдарованих дітей.

У галузі спорту в районі діє дитячо-юнацька спортивна школа, яка своїми здобутками неодноразово прославляла наш край. Так, у жовтні 2013 року вихованці Голованівської ДЮСШ Олександр Ткач та Любов Дабіжа приймали участь у чемпіонаті світу з гирьового спорту, який проходив в Греції. Юні спортсмени показали високі результати, отримавши звання рекордсмен світу з гирьового спорту та чемпіонка світу з гирьового спорту.

Для відзначення кращих вихованців позашкільних закладів в Голованівському районі затверджено «Програму розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на 2011-2015 роки» і щорічно виплачуються стипендії в розмірі 50-200 грн. Тож, можна з впевненістю сказати, що одне з ключових завдань Президента України в нових соціальних ініціативах – всебічний розвиток і увага творчим, обдарованим дітям, на Голованівщині виконується, - відмітив О.Яровий.

За матеріалами офіційного сайту Голованівської РДА

 

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити