Культура

Кіровоградський ляльковий театр ставить Булгакова

 Автор: Віталій. 2384

Кіровограський академічний обласний театр ляльок закрив сезон незвично. 31липня і 1серпня відбулась прем’єра вже другої недитячої вистави в репертуарі театру. На сцені, яка зазвичай радує дітей, поставили „Собаче серце” за Булгаковим.

Не зважаючи на літню спеку і, зізнаємось, пасивність кіровоградського глядача, в другий прим’єрний день в залі був аншлаг.
Оригінальні декорації – колаж зі старих радянських плакатів, поєднання акторсьої майстерності і лялькової гри були неочікувані і вражаючі. Маленький камерний зал і акторські старання. І звісно класичний текст, який дехто знав ледь не напам’ять. Проте актори розповідають, що на репетиціях було не все так гладко, ніяк не могли подолати огріхи,а ідеальною вистава вийшла лише перед глядачем.
Зал аплодував стоячи, а після вистави можна було залишити відгуки, або поспілкуватись з акторами. Такого шансу не втратила і „Гречка”.
Як розповів нам режисер-постановник вистави Євген Гімельфарб - на місяць актори йдуть у відпустку, а вже з вересня ляльковий театр чекатиме дітей і дорослих знов, і радуватиме новими постановками. "Якщо буде глядач - буде і театр, - говорить пан Євген: Вам сподобалось? Тоді рекламуйте нас, розказуйте іншим і приходьте ще!".

"Разруха начинается не в клозетах, а в умах"

Додамо, що ціна квитка 15 гривень. Як для театральної вистави гроші зовсім невеликі – задоволення колосальне.

Поширюйте

Коментуйте