Концерт українського рок-гурту в Кіровограді ледь не зірвали через цензуру?

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1401

Концерт гурту «Антитіла», що відбудеться в Кіровограді 20 березня, перенесли з приміщення Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу до нічного клубу «Provocateur». Організатори виступу пояснили це політичними репресіями та цензурою.

Відповідно до звернення організаторів, розміщеного в офіційній спільноті заходу в соціальній мережі «вконтактє», у зриві концерту гурту «АнтитілА» безпосередньо зацікавлені начальник міського управління освіти Лариса Костенко та директор ККТК Олександр Токарев – «яскраві представники минулого режиму, які всіма можливими засобами намагаються зірвати кіровоградський концерт». Саме ці люди «підставили» музичний колектив буквально за три дні до виступу.

Організатори заходу стверджують, що домовленість щодо оренди концертної зали Кібернетико-технічного коледжу для виступу гурту «АнтитілА» 20 березня 2014 р. між пані Костенко та організаторами кіровоградського концерту була досягнута ще в грудні минулого року, однак за три дні до виступу гурту, з’ясувалося, що концертна зала не може забезпечити проведення концерту належної якості з причини її технічної непідготовленості.

Як повідомив кореспондентові «Першої електронної» клавішник гурту «АнтитілА», режисер, продюсер та аранжувальник Сергій Вусик, концерт ледь не було зірвано, а проблеми несподівано розпочалися 17 березня:
– 13-го грудня минулого року я направив листа Ларисі Костенко з проханням надати зал. – коментує ситуацію Сергій – Було отримано «добро» з умовою підписати договір. Домовилися зробити це в день концерту. На словах все трималося – я повірив в порядність… Позавчора Костенко сказала що електропроводка приміщення не витримає і 5 Квт споживаної потужності. Сьогодні наш місцевий організатор Світлана була в обленерго, намагалася отримати дозвіл на підключення апаратури від щита, на вулиці біля КТК. Там дали відповідь що таке рішення приймається на міській раді по четвергах. Також в обленерго зі сміхом прокоментували, що зала добре електрифікована і витримує навантаження до 30 Квт споживаної потужності. Це також підтвердив електрик коледжу та місцевий звукорежисер, який сказав що нещодавно проводилися в залі концерти артистів. З повним технічним забезпеченням. Вчора ми робили нові спроби домовитися, вирішити технічну проблему, повернути зал, однак цього разу вже директор Кібернетико-технічного коледжу Олександр Токарев став в принципову позу, зважаючи на громадянську позицію групи «АнтитілА»

«Антитіла» – чи не єдиний український гурт, який не скасував свій концертний тур, незважаючи на ситуацію в країні. Колектив відомий не тільки своїми піснями, а й принциповою громадянською позицією. Головний меседж концертного туру – «Україна - сильна держава, її народ – об’єднаний і готовий до рішучих дій, не залежно від мови і віросповідання!». Гурт «АнтитілА» неодноразово заявляв про свою громадянську позицію, виступав на сцені Майдану, та брав активну участь у спротиві українського народу злочинному режиму Януковича.

– Наш тур не є політичною акцією, тому позицію пана Токарева нам зрозуміти важко. – зауважує Сергій Вусик – Світлана зверталася до одного із заступників мера Кіровограда, який посприяв, і думка Людмили Костенко щодо гурту «АнтитілА» змінилася в позитивну сторону, але позиція директора коледжу залишилася незмінною і принциповою.

В офіційній спільноті заходу в соцмережі «Вконтакте» наводиться і цитата самого Олександра Токарева: «Я не хочу брати на себе відповідальність за нашу неадекватну молодь..»

Від зриву концерту в місті, а, отже, і всього концертного туру, організаторів врятувала лише їхня винахідливість – виступ в останній момент вдалося перенести в приміщення нічного клубу «Provocateur», де й відбудеться захід в четвер, 20 березня о 19-00.

– Філармонія в даних умовах і навіть у грудні була занадто ризикованою. – коментує вибір місця для концерту Сергій Вусик – Кіровоград «важке місто на підйом», особливо на українського артиста. Економічна ситуація в країні напружена, а зараз тим більше. БК Авіаторів на 20-е зайнятий – у них танцювальне свято. Біля КТК якийсь приватний зал вільний, але зажадали надто велику оренду плату, хоч і розуміли яка сьогодні склалася із залом і концертом ситуація. «Провокатор» поки єдиний можливий варіант. Те що вдалося зробити за другу половину дня, так як першу половину забрали обленерго, Костенко та директор коледжу. Інший варіант знайти і організувати фізично не було можливості. Антитіла в цьому турі навіть не в нулі – їздять що б з людьми говорити, а не сидіти вдома і незрозуміло чого чекати. Зберегти тур було колективне рішення, розуміючи що дорога, тех.райдер, побутові моменти, оренда залів тільки збільшать видаткову частину, не рахуючи вкладених ресурсів у рекламу. Тому брати філармонію, яку Костенко, або хтось над нею вище «заріже», зараз занадто ризиковано. Клуб – більш стабільний варіант.

До речі, це вже не вперше АнтитілА стикаються з фактами тиску на них через виступи на Майдані. Вже лунали на їх адресу залякування і погрози, а от відміна концерту – це щось нове. І це не десь за кордоном, а в Україні.
Володимир КОНДРАШОВ

За матеріалом "Першої електронної"

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # ККТК 19.03.2014, 19:51
Увага! Концерт українського гурту "Антитіла" відбудеться о 19:30, 20 березня 2014 року у приміщенні нічного клубу "Provocateur" (м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, б.1а). Вхід по раніше придбаним квіткам.
Цитата
 
 
0 # Марина 19.03.2014, 15:15
Кіровоградський кібернетико-тех нічний коледж - "рулит". Я закінчила в тому році навчальний заклад і дуже рада, що навчалася в цьому навчальному закладі.
Цитата
 
 
+1 # Панас 19.03.2014, 15:01
а давайте город будет в курсе всех событий, и общественность будет знать кто проводит концерт, кто зарабатывает на этом и почему налоговая до сих пор не поинтересовалас ь у пвсевдоорганиза торов всему финансовыми подробностями
Цитата
 
 
+1 # ККТК 19.03.2014, 14:12
КІРОВОГРАДСЬКИЙ КІБЕРНЕТИКО-ТЕХ НІЧНИЙ КОЛЕДЖ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ
Приходьте на навчання до нашого навчального закладу за спеціальностями :
- ФІНАНСИ І КРЕДИТ (молодший спеціаліст)
- ФІНАНСИ І КРЕДИТ (бакалавр)
- ОЦІНОЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ (молодший спеціаліст)
- РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (молодший спеціаліст)
- ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ (бакалавр)
Адреса: м. Кіровоград, вул. Дворцова 41/26, приймальна комісія, каб. 306 тел.(0522) 24-33-43
Цитата
 
 
+1 # ККТК 19.03.2014, 13:52
PS: Актовий зал ККТК знаходиться на другому поверсі приміщення, що дає можливість прихильникам гурту вільно пересувати по будівлі ККТК, що є для будь-якого навчального закладу некоректною поведінкою, поза робочий день адміністрації та колективу ККТК.
Цитата
 
 
0 # Валерій Лебідь 19.03.2014, 14:06
Шановні, в коледжі ми проводили рок-фест "Монотипія духу!" і жодних проблем не було ні з залом ні з другим поверхом. Тому вибачте, не вірю. У 2006 був рок-концерт, у 2011 - акустика. Грали гурт Сад, Едуард Драч, Сергій Василюк.
Цитата
 
 
+2 # ККТК 19.03.2014, 13:51
Шановні відвідувачі сайту http://gre4ka.info - керівництво Кіровоградськог о кібернетико-тех нічного коледжу завжди ставиться позитивно до всіх вхідних ідей, пропозицій зі сторони мешканців Кіровоградщини та України вцілому. На офіційному сайті http://kktk.kr.ua/ є будь-яка довідкова інформація, щодо проведених свят шкільного рівня. Кіровоградський кібернетико-тех нічний коледж є навчальним закладом освіти, а не закладом концертного рівня на відміну від філармонії чи концертного залу Кіровоградщини. Керівництво та студентство навчального закладу ККТК є прихильниками гурту «Антитіла» та діяльністю "Майдану". Концертна зала ККТК розрахована для проведення заходів шкільного рівня, тобто для молоді віком від 4 років до 14 років.
Просимо ні в якому разі не сприймати дію ККТК з подіями навколо гурту, як відмову з політичними подіями.
Цитата
 
 
0 # Валерій Лебідь 19.03.2014, 14:09
Ось виступ Василюкаhttps:/ /www.youtube.co m/watch?v=vViIS oHDEc4.
Дирекція коледжу нас теж одного разу кинула, коли за пару днів до концерту від "НББ" нам різко відмовили, хоча перед тим все було добре.Це було 30 травня мм. 2010 начебто. Провели в "Авіаторі". Грали Флайза, Гайдамаки, Мотор"ролла, Гуляйгород, Весняний галас.
Тому оці розповіді керівництва ККТК сумнівні
Цитата
 
 
0 # Ярослав Безменов 19.03.2014, 12:37
Схоже на те що тітка керовниця захотіла хабаря. Або відката за сприяння. Або як там в них це називаєтсяє.
І таким, прозорим способом, якби вказує, що "не помажеш, не поїдеш".
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити