Культура

3 полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго присвятили картину (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 15 жовтня, на ранковому шикуванні полку художниця Ольга Козловська передала військовослужбовцям свою роботу – картину маслом, на якій зображено князя Святослава Хороброго на коні та його військо. Проте якщо на класичній картині за спиною князя стоять русичі, то на роботі художниці – сучасні воїни, захисники України, повідомляє пресслужба полку.

У Кропивницькому відкрили ювілейну виставку народного художника Анатолія Горбенка (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

В обласному художньому музеї відбулось відкриття ювілейної персональної виставки творів народного художника України Анатолія Горбенка «Поклик рідного краю». 

У Кропивницькому стартував фестиваль імені Кароля Шимановського (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Концертом відомого «Шльонського тріо» із Катовіце відкрилася 2 жовтня творча частина вже XVII традиційного у Кропивницькому фестивалю імені Кароля Шимановського.

Акварельна Україна: у Кропивницькому презентували виставку подружжя митців з Одеси (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Сьогодні, 3 жовтня, в музеї Осмьоркіна відкрили виставку творів одеських митців, заслужених художників України Анатолія та Галини Кравченків «Акварельна Україна: Одеса – Кропивницький».

У Кропивницькому можуть зробити регулярними молитовні сніданки

Опубліковано . в Культура

2 жовтня у міській раді Кропивницького відбулось засідання міської комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації, де обговорили практику проведення молитовних сніданків.

У Кропивницькому провели першу театралізовану міську екскурсію

Опубліковано . в Культура


27 вересня з нагоди відзначення Дня туризму у м. Кропивницький відбулась перша міська театралізована екскурсії “Машина часу”. Екскурсія-вистава переносить туристів у старовинний Єлисаветград і наочно демонструє, що історія може бути мегацікавою.

У Кропивницькому хочуть започаткувати театралізовані екскурсії (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Першу театралізовану екскурсію Кропивницьким на тролейбусі влаштували до Дня туризму й в рамках інвестфоруму "Time to Invest" на тему «Внутрішній туризм: інвестиція в розвиток території» сьогодні, після його завершення.

Книга почесного громадянина Кропивницького отримала відзнаку BookForum Best Book Award-2019

Опубліковано . в Культура

Серед переможців конкурсу «BookForum Best Book Award-2019» у номінації "Бібліографія" перемогла книга із серії «Постаті культури»: В. Панченко «Повість про Миколу Зерова», Л. Ушкалов «Чарівність енергії: Михайло Драгоманов», видавництво «Дух і літера».

Дмитро Стус розповів про батька і про мету приїзду до Кропивницького (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

19 вересня в Кіровоградському обласному художньому музеї письменник, літературознавець, гендиректор Національного музею Тараса Шевченка "повернув на батьківщину" ікону, написану в Новій Празі, що експонувалася в нацмузеї.