файно

Культура

Сам собі турист: подорожувати Кіровоградщиною можна без турагентств

Опубліковано . в Культура

 

Не завжди треба їхати в далекі краї, щоб насолодитися красою природи, познайомитися з цікавими людьми, побачити величні споруди та архітектурні пам’ятки. У межах нашої області є чимало місць, куди можна дістатися автобусом чи електричкою.

Оркестр 3 полку спецпризначення піснею привітав матерів зі святом (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

До Дня матері оркестр 3-го окремомго полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго, що базується у Кропивницькому, виконав пісню "Рідна мати моя".

Як у Кіровоградській області планують розвивати культуру в найближчі 5 років

Опубліковано . в Культура

 

Кіровоградська ОДА опублікувала для громадського обговорення проєкт програми освітнього та культурного розвитку області до 2024 року. Наразі це лише напрацювання, у які можна вносити зміни. «Гречка» зібрала для вас проєкти із розвитку культури, які планують втілити у разі затвердження програми. Остаточно програма набуде чинності лише після того, як за неї проголосують депутати обласної ради.

Три бібліотеки з Кіровоградщини впровадять нові інноваційні послуги

Опубліковано . в Культура

Міська централізована бібліотечна система Кропивницького, Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського та Центральна міська бібліотека в Олександрії перемогли у конкурсі й стали учасницями проєкту "Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги".

Школярка зі Знам’янки стала учасницею філософського онлайн-семінару для підлітків

Опубліковано . в Культура

 

28-30 березня Анастасія Нікітіна зі Знам’янки взяла участь у філософському онлайн-семінарі для підлітків «Обрії майбутнього 5.0», організаторами якого є Klitschko Foundation та The Aspen Institute Kyiv. Загалом у проєкті взяли участь 17 підлітків з усієї України.