файно сусід

Культура

У Кропивницькому нагородили юних авторів кращих відеофільмів про місто

Опубліковано . в Культура

 

Назвали переможців міського конкурсу для школярів на кращий відеофільм «Моє рідне місто». Подарунки і нагороди за кращу роботу отримали юні режисери, сценаристи і оператори.

Григорій Чапкіс про вітання від Кропивницького: «Я безмежно вдячний вашому місту» (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Днями відомий український хореограф Григорій Чапкіс відзначив свій 90-річний ювілей. До привітань долучилося керівництво Культурно-мистецького фонду «Перспектива» - засновник фонду Артем Стрижаков та виконавчий директор Олександра Ткаченко, яких легендарний танцівник запросив на урочистості особисто.

Письменниця з Кропивницького стала фіналісткою Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка

Опубліковано . в Культура

Ольга Полєвіна з твором "Гальшка" стала фіналісткою конкурсу на здобуття Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка.

У Кропивницькому оголосили конкурс творів до Дня рідної мови

Опубліковано . в Культура

 

Кафедра української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка оголосила конкурс творчих робіт на тему: „Соловей співає. Доки голос має”.

Книга Володимира Панченка стала лауреатом Всеукраїнського рейтингу «Книжка року»

Опубліковано . в Культура

Днями відбулась урочиста церемонія нагородження ХХІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року». Серед переможців книга Володимира Панченка «Сонячний годинник».

У Кропивницькому дав концерт найшвидший піаніст світу

Опубліковано . в Культура

 

Любомира Мельника - канадського композитора і піаніста українського походження знають як світового рекордсмена. В 1985 році в Швеції він встановив одразу два рекорди Гіннеса: найшвидший піаніст у світі - зіграв мелодію, граючи 19,5 нот щосекунди кожною рукою одночасно (вважається, що людина спроможна максимум на 14) і виконав найбільшу кількість нот за годину гри (при швидкості 13-14 нот за секунду кожною рукою).

У Кропивницькому будуть шукати місце для нової скульптурної композиції

Опубліковано . в Культура

У Кропивницькому шукатимуть місце для створення унікальної в Україні площі, присвяченої дітям зі скульптурними композиціями, які символізують різні етапи дорослішання під умовною назвою "Майбутнє".

Як виглядали б валентинки якби їх створювали в Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Завтра, 14 лютого, багато хто даруватиме подарунки і листівки-валентинки. "Гречка" вирішила пофантазувати, як би виглядали любовні листівки, якби їх вигадали в Кропивницькому і підготувала для вас підбірку.