Мандрівки

Кропивничанин за тиждень проїхав на велосипеді понад 800 кілометрів (ФОТО)

Засновник кропивницького аматорського велоклубу «ВелоКроп» Андрій Паливода влаштував собі туристичну веломандрівку кількома областями України тривалістю дев’ять днів, сім із яких він крутив педалі, і лише два - перепочивав.

1944

Туристи з Кропивницького провели чотириденну експедицію Інгулом (ФОТО)

На травневі свята Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді разом з туристичним клубом «Крила мандрів» Льотної академії Національного авіаційного університету провели науково-краєзнавчу експедицію по дослідженню туристсько-краєзнавчих можливостей річки Інгул в межах Кіровоградської області.

5606

Кропивничани проклали новий водний маршрут річкою Інгул у межах Кропивницького (ФОТО, ВІДЕО)

29 квітня любителі водного туризму з Кропивницького сплавлялися річкою Інгул в межах Лелеківського водосховища та, навеслувавши понад 8 кілометрів, проклали новий водний маршрут – з Миколаївського пляжу до кільцевої дороги, що пролягає навколо міста.

4848

Міський туризм: у Кропивницькому провели сплав Інгулом (ФОТО)

Ентузіасти у Кропивницькому продовжують відкривати нові рекреаційні ресурси, які в подальшому можуть стати родзинками місцевого туризму.

7499

Міський туризм: у Кропивницькому організували річковий сплав на каяках (ФОТО)

Поки у Кропивницькому та області думають над тим, які ж родзинки шукати місту, аби розвивати туризм, дехто свої ідеї втілює просто зараз. Днями група ентузіастів провела сплав річками Сугоклея та Інгул, які протікають в місті.

4486

Кропивницькі туристи сплавилися трьома річками та навеслували 150 км (ФОТО)

Впродовж тижня група в складі 14 туристів із Кропивницького сплавлялася річками Гірський Тікич, Тікич і Синюха в межах трьох областей.

5646

Гімалаї дитячими очима: як подорожувала до Непалу чотирирічна дівчинка (ФОТО)

 

У квітні 2018 родина Ращупків з Кропивницького здійснила сімейну подорож до Непалу. Разом з батьками поїхала і чотирирічна донька. Якою була мандрівка і підйом для неї? Історію зі слів доньки записав тато.

10826

Кропивничанин занурився у традиційне життя мешканців джунглів Індонезії (ФОТО, ВІДЕО)

На конкурс «Найкращий мандрівник», який триває до 7 листопада, надіслав свою історію кропивничанин, якому цього літа довелось познайомитись із побутом і культурою нетуристичної Індонезії, та прожити разом із корінними мешканцями у джунглях кілька тижнів.

6358

"Гречка" оголошує конкурс для мандрівників

За чашкою чаю так приємно згадати про літні мандри. А, можливо, не тільки літні. Тому «Гречка» оголошує конкурс для мандрівників.

5003

Як кропивницькі велотуристи Польщу відкривали (ФОТО)

Чотири дні, з 28 червня по 1 липня, любителі активного відпочинку з Кропивницького на велосипедах подорожували Польщею. За цей час вони проїхали 304 кілометри та зробили свої висновки про цю країну, яка лишила в них лише позитивні враження.

8827

Цілюще Рожеве озеро та Асканія Нова: мандруємо Херсонщиною (ФОТО)

 


Літній сезон відпусток – найкращий час для мандрів, нових вражень і відкриттів. Знайти справжні дива туристи із Кіровоградської області можуть геть недалеко – на Херсонщині.

15961

На річці Інгул провели сплав для туристів (ФОТО)

Річка Інгул поступово стає туристичним маршрутом - днями нею сплавилася перша група любителів активного відпочинку.

8314

Туристи з Кропивницького пройшли Південним Бугом понад 170 кілометрів (ФОТО, ВІДЕО)

За сім днів група туристів із Кропивницького на чолі з головою обласної федерації спортивного туризму, доктором географічних наук Олександром Колотухою, подолала на катамаранах понад 170 кілометрів Південним Бугом.

7208

Від вулиці Кропивницької до театру Кропивницького: в обласному центрі презентували новий екскурсійний маршрут (ФОТО)

 

У квітні в Кропивницькому відбулася безкоштовна презентаційна екскурсія «Від Великої Балки до Ковалівки: подорож у часі». Загалом це була екскурсія для містян про типові приватні будинки позаминулого століття, про архітектурні прийоми та символ вандалізму.

21144

На Кіровоградщині проведено науково-краєзнавчу експедицію річкою Синюха (ФОТО)

Обласна науково-краєзнавча експедиція «Річка Синюха: від Тікіча до Бугу» з туристсько-спортивним сплавом вказаними річками була проведена період з 04 по 10 травня.

14653

Світловодський район для туристів: відпочинок на природі, яхти і промисловий туризм (ФОТО)

Відділ культури і туризму Світловодської РДА у Кропивницькому презентував новинки, які вони пропонують туристам у 2017 році.

26302

Як правильно ярмаркувати: досвід "Кураж-базару" (ФОТО)

Коли українці ще не знали слова «шопінг» вони вже любили ярмаркувати. Ярмарок – це була не просто змога вигідно купити-продати необхідне, а й ціле народне гуляння. Традиція проводити ярмарки з нагоди різноманітних свят та подій популярна і зараз.

11598

На Кіровоградщині туристи можуть відвідати побудований у ХІХ столітті млин (ФОТО)

У місті Новоукраїнка, що на Кіровоградщині, розташована визначна пам'ятка культури млин Вігдора Варшавського.

12263

Що чекає на туристів у Чорнобильській зоні відчуження (ФОТО, ВІДЕО)

З моменту аварії на Чорнобильській атомній станції минуло 30 років. Ця подія внесла корективи в життя сотень тисяч людей по всій планеті. Чимало питань щодо причин трагедії не мають відповідей і сьогодні. Сама ж 30-ти кілометрова зона відчуження до цих пір оповита ореолом таємничості та страху. Щоб побачити все на власні очі, «Гречка» вирушила на українське Полісся.

24449

Молодь приїхала у Кропивницький, аби пізнати нове місто (ФОТО)

У Кропивницькому в рамках Всеукраїнського руху «Твоя країна» побувало десять молодих людей з усієї України минулими вихідними, 8 і 9 жовтня, повідомляють у регіональному осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив».

9236