Мандрівки

Ужгород: маленький, затишний, європейський (ФОТО)

. 4557

Чим ближче до кордону з Євросоюзом, тим більш європейськими стають міста. Принаймні так здається, коли прогуляєшся вуличками Ужгороду, найменшого в Україні обласного центру, який розташувався поблизу кордону зі Словаччиною.
Не зважаючи на розміри, містечко не дає маху, а щороку приваблює нових і нових туристів. Природа, архітектура, закарпатський колорит, фестивалі та і просто можливість відпочити в старому європейському містечку за українськими цінами підкупає. Розташувавшись тут хоч щодня можна махнути то в гори, то в термальні купальні, то на екскурсію замками.

Для любителів кулінарного туризму тут також є що спробувати. Окрім знаменитого баноша і різноманіття натуральних сирів домашнього приготування і звісно закарпатських вин не оминіть місцеву каву і штруделі. По-перше, кави тут варять найрізноманітнішу і дуже смачну, по-друге – ціни дуже демократичні. Наприклад, шматочок вишневого штруделя і філіжанка заварної кави – за 18 гривень для Кіровограда ціна нереальна.

На відміну від більш популярного Львова місто спокійне і затишне, Уж кришталево-прозорий, а у кав’ярні вам завжди знайдеться місце.

Фото Валентини Онищенко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама