файно

Мандрівки

Як навчатись і подорожувати Китаєм, але допомагати Україні? (ФОТО, ВІДЕО)

. 2625

Марина Пилипишина з Кіровограда, яка зараз навчається у Шанхаї, присвятила блог особливостям Китаю. Там дівчина ділиться секретами того, як виграти грант на навчання, що варто подивитись, і як, живучи далеко, допомагати Батьківщині.

Зокрема, Марина розповідає, що українська діаспора в Шанхаї одна з найактивніших в Китаї.

«Моє знайомство з діаспорою відбулось в вересні на одному з BBQ, яке організовують щомісяця. Традицію збиратись щомісяця започаткував Сергій, який вже 10 років живе та працює в Шанхаї. Крім відчуття того, що навіть далеко можливо відчити себе як вдома серед друзів, а також поїсти наших рідних страв – доведено на практиці.

Щоразу нові люди долучаються до наших зустрічей, особливо радіємо приїзду ханчжоуців, це завжди обіцяє нові пригоди. В діяльність діаспори входить також щомісячний випуск журналу “Шанхай Борщ”, почитати цікаві статті про Схід та життя українців на Сході.

Понад 3 місяці готувались до благодійного концерту “Зігріймо серце дитини”(який відбувся 6 грудня), організований за підтримки Генерального консульства, українською громадою і шанхайською галерею сучасного мистецтва «Басай». Участь у ньому взяли понад 200 гостей та 50 організаторів. Метою проведення заходу було привернення уваги китайської громадськості до трагічних подій, які відбуваються в Україні через військову агресію РФ. В рамках заходу було зібрано понад 12 тисяч доларів, усі вони будуть спрямовані на забезпечення нагальних потреб Краматорського дитячого будинку, а також закупівлю одягу та інших речей для дітей-переселенців із регіонів східної України.
В ході заходу також проводили аукціон та ярмарок. Своїми силами організували фуршет для близько 300 гостей, що вважалось неймовірним, адже зазвичай за такої кількості людей необхідний кейтерінг. Багато сил та часу витратили як організатори, так і учасники заходу, почуття того, що ти приносиш користь і можеш допомогти дуже надихає на більше. Тому створили також магазин на Таобао, гроші за товари з магазину будуть зараховані на благодійність» - розповідає студентка.

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама