файно

Мандрівки

Кіровоградських туристів запрошують до аматорської експедиції і створення туристичної карти

. 2616

Кіровоградські туристи збираються дослідити долину Південного Бугу і створити власну карту-схему основних цікавих туристичних об'єктів вздовж річки у частині від Гайворона до Южноукраїнська. Учасники туристичного клубу "Мандри", що працює при КДПУ ім. В. Винниченка, пропонують долучитись до пізнавальної експедиція та створення необхідного для туристів видавничого продукту. Анонс про важливу справу з'явився в офіційній спільноті клубу у Фейсбуці.

"Відколи ходжу катамараном по Бугу (як і по інших наших річках), страждаю від того, що досі немає зручної загальної мапи для навігації по його долині та з позначенням цікавих об'єктів по-сусідству, а це - чудові руїни млинів, кургани, пороги, історичні місця і багато чого ще. Відтак, маю намір трохи підправити цю ситуацію: зібрати матеріал і звести це, зрештою, в туристичну карту-схему. Власне, я вже давно почав це робити, а тепер - пора здійснити уточнення всього виявленого по картам, супутниковим зображенням чи описам, пройшовшись по маршруту НА КАТАМАРАНАХ, - пише ініціатор експедиції Андрій Домаранський. - Силами кафедри географії та геоекології КДПУ та за підтримки Обласної станції туристів плануємо протягом двох тижнів (27 квітня - 10 травня 2015 року) здійснити експедицію для уточнення відомостей про наявність і розташування основних туристичних об'єктів по долині Південного Бугу (у частині від Гайворона до Южноукраїнська). На осінь - видати карту-схему.

Якщо когось цікавить така ініціатива, буду радий будь-якій допомозі: порадам щодо змісту карти, інформації про цікаві місця на відрізку Гайворон - Южноукраїнськ, і (чого таїти?) - спонсорству.
Оголошую набір екіпажів (12 осіб) для двох катамаранів. Оскільки ця акція не є спортивною, особливої фізичної підготовки і спеціальних навичок похід не потребує. Є 4 "жіночих" місця".

Усі бажаючі можуть зв'язатись з організаторами екпедиції через вказану сторінку у Фейсбуці.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама