Мандрівки

Чернігів: давнє місто дружнє до природи і туристів (ФОТО)

. 6412

«Гречка» продовжує мандрувати Україною і запрошує кіровоградців у Чернігів.
Місто у 140 кілометрах від Києва може похвалитись давньою і історією. На огляд туриста пам'ятки часів Київської Русі і Чернігівського князівства.

Відповідно до історичних досліджень історія міста починається з 7 ст. н.е. і проте місцеві із гідною аргументаціє переконують приїжджих – їх місто давніше за столицю.

Сучасне місто, житлові райони, магазинчики і кав’ярні, органічно поєднуються древніми архітектурними пам'ятками.

Якщо ви приїхали в Чернігів, не вагаючись ідіть на оглядову екскурсію містом з гідом: по-перше, таким чином ви не лише побачите архітектуру, але і дізнаєтесь багато історій і легенд, якими пишаються місцеві, по-друге, підтримаєте місцевий туризм, адже кількість гостей міста суттєво зменшилась в останній рік (постійними відвідувачами раніше були росіяни, для яких місто ставало перевалочним пунктом дорогою до Криму).

Ми відвідали місто в березні, тому застали ще голі дерева, але можна впевнено сказати – влітку тут дуже зелено. Особливо в історичній частині, яку називають "Вал". Тут вас чекають мальовничі пейзажі Десни, парки і золоті бані храмів. Впадають в око і давні гармати: їх тут 12 і залишаються вони в місті з часів Петра І.
Привертає увагу велика кількість годівничок для білок та птахів: їх тут безліч.

Ще одна приємність – демократичні ціни як в готелях, так і в закладах харчування та таксі, а це вагомий аргумент для бюджетного туризму і «поїздок вихідного дня».

На вулицях ви почуєте переважно російську мову і дуже патріотичну українську риторику, тож вперед за новими враженнями і досвідом.

Фото Валентини Онищенко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама